Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Haberler / 6. Türk Alman Su İşbirliği Günleri başladı

6. Türk Alman Su İşbirliği Günleri başladı

German Water Partnership (GWP-Alman Su Ortaklığı) ile Mersin Büyükşehir Belediyesi MESKİ Genel Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen Türk-Alman Su İşbirliği Günlerinin 6.sı Hiltonsa Otel’de yapıldı.
İki gün sürecek olan ve sanayi ile yerel yönetimlerde su ve atık s u konularında sorunlarının çözümlerine dönük teknolojiler ve iki ülke arasındaki işbirliği imkanlarının ele alınacağı 6. Türk Alman Su İşbirliği Günlerinin açılışına Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Prof.Dr Mehmet Emin Birpınar, German Water Partnership Yönetim Kurulu üyesi ve Türkiye Ülke Formu Başkanı Hans Joachim Werner, MESKİ Genel Müdürü Turgut Aybak, Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer ile GWP Alman Su Ortaklığı Türkiye Ülke formu Başkan Yardımcısı Dr. Haluk Doğu ile diğer Alman yetkililer katılım gösterdi.
Açılış konuşmalarının German Water Partnership Yönetim Kurulu üyesi ve Türkiye Ülke Formu Başkanı Hans Joachim Werner, MESKİ Genel Müdürü Turgut Aybak ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz tarafından yapıldığı Türk Alman Su iŞbirliği günleri kapsamında yarın Su Temininde Planlama Kalite ve Su Kayıplarının Azaltılması; Arıtma Tesislerinin Planlanması ve İşletimi; Enerji Veremliği ve Kaynaklarının Korunması konulu oturumlar gerçekleştirilecek.

Print Friendly, PDF & Email

Benzer Haber

Başkan Dinçer; “KDV ve ÖTV indiriminde süre uzatımına gidilmeli”

Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, hükümetçe açıklanan ve 1 Kasım 31 Aralık 2018 …