Ana Sayfa / Haberler / Ak Parti Akdeniz Adayı Gültak’tan Dinçer’e ziyaret

Ak Parti Akdeniz Adayı Gültak’tan Dinçer’e ziyaret

Ak Parti Akdeniz Belediye Başkan Adayı Muhammet Mustafa Gültak, Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’i ziyaret ederek, projelerini paylaştı ve iktidar partisi adayı olarak seçilmesi halinde Akdeniz’in kaderini değiştireceğini söyledi.

Akdenizin limanı, serbest bölgesi, organize sanayi bölgesi, küçük sanayi sitesini bünyesinde barındırmasına rağmen en az hizmet alan ve sorunu en çok olan bir bölge olduğunu vurgulayan Başkan adayı Gültak, bunun en büyük nedeninin ise ideolojik oylardan kaynaklandığını ifade etti ve seçmenden ideolojik davranış değil, kendisine hizmet edecek kişiyi seçmelerini beklediğini söyledi. Gültak, Çamlıbel, balık pazarı, kasaplar çarşısı, zafer çarşısı ve eski mersin evlerinin modernize edilmesiyle ilgili projeleri hakkında da bilgi paylaşımında bulunarak, görev verilmesi halinde kentin makus kaderini değiştirecek güce muktedir olduğunu kaydetti.

Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’de Ak Parti adayı Gültak’a çıktığı bu yolda başarı dileklerini iletti. Dinçer, eskiden kent merkezinin kalbi olan Çamlıbel başta olmak üzere, zafer çarşısı olarak isimlendirilen Bit pazarı, balık pazarı, kasaplar çarşısı gibi esnafın yoğun olduğu yerlerin çiçek pasajı örneğinde olduğu gibi modernize edilmesi halinde Akdeniz bölgesinin yeniden cazibe bölgesi haline geleceğini belirtti ve bu projelere kendilerinin de büyük önem verdiğinin altını çizdi.

Ziyarette Oda Başkanları Hüseyin Karteper, Ahmet Çetin, Cumali Taş ve Nail Uçak’la birlikte bazı partililerde hazır bulundu.

Benzer Haber

Dinçer, “ Normalleşme süreci 1 Haziran’da başlıyor”

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, tüm dünyayı etkisi altına …