Ana Sayfa / Haberler / Antalya ve Konya ESOB Başkanlarından Başkan Dinçer’e ziyaret

Antalya ve Konya ESOB Başkanlarından Başkan Dinçer’e ziyaret

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Adlılan Dere ve Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ali Osman Karamercan; Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Talat Dinçer’i ziyaret ettiler. Ziyarette Antalya ESOB Başkanı Dere, Başkan Dinçer’e minyatür Ahilik heykelciği; Konya ESOB Başkanı Karamercan ise eski Selçuklular döneminde savaşçıların giydiği zırhlı kaftan figürü hediye etti.
Antalya ESOB Başkanı Adlıhan Dere ile Konya ESOB Başkanı Ali Osman Karamercan; beraberlerinde bulunan yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ADAPTESK Eğitimi kapsamında geldikleri Mersin’de ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’i makamında ziyaret ettiler.

15179039_1144172472345380_6214055203651020497_n

Başkan Dinçer’in ilk konuğu Konya ESOB yöneticileri oldu. Konya ESOB Başkanı Ali Osman Karamercan; Mersin ESOB tarafından yürütülen proje kapsamında Akdenizin incisi kentimiz de bulunmaktan son derece mutlu olduğunu ifade ederek, Mersin ESOB Başkanı Talat Dinçer’e göstermiş olduğu sıcak misafirperverlikten dolayı teşekkür etti. Başkan Karamencan, günün anısına Başkan Dinçer’e eski Selçuklular döneminde savaşçıların giydiği zırhlı kaftan figürü hediye etti. Ziyarette Konya ESOB Başkanvekili Süleyman Yılmaz, Ereğli Şoförler Odası Başkanı Ali Sağlam ile Mersin ESOB Başkanvekilleri Nesil Aydın ve Alper Deniz’de hazır bulundu.

15181621_1144172342345393_7500160088649759485_n
Başkan Dinçer’i daha sonra Antalya ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Adlıhan Dere; Başkanvekilleri Mehmet Ali Alkan ve Süleyman Şahin ile Yönetim Kurulu üyesi Ali Kardiyan’dan oluşan Antalya ESOB heyeti de ziyaret etti. Antalya ESOB Başkanı Adlıhan Dere; esnafın eğitimine yönelik gerçekleştirilen proje kapsamında Mersin’de bulunmaktan son derece memnun olduklarını ifade ederek, gösterilen sıcak ilgi ve misafirperverliğin zihinlerinde tatlı bir anı olarak kalacağını dile getirdi. Başkan Dere daha sonra ise günün anısına Başkan Dinçer’e minyatür Ahilik heykelciği taktim etti.

Print Friendly, PDF & Email

Benzer Haber

Tarsus’ta esnaf odaları tek çatı altında

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’in Tarsus’ta dağınık vaziyette hizmet …