Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Haberler / Başkan Dinçer’den Akdeniz Kaymakamı Muhittin Pamuk’a ziyaret

Başkan Dinçer’den Akdeniz Kaymakamı Muhittin Pamuk’a ziyaret

Mersin ESOB Başkanı Talat Dinçer ve yönetim kurulu üyeleri Akdeniz Kaymakamı ve Belediye Başkanı Muhittin Pamuk’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak görevinde başarılar diledi. Dinçer ve beraberindeki heyeti kabul eden Pamuk, büyümenin fidanlığı ve toplumun bel kemiği olan esnafa kapısının 24 saat açık olacağını söyledi.
Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Akdeniz Kaymakamı ve Belediye Başkanı Muhittin Pamuk’a hoş geldiniz ziyaretinde bulunarak yeni görevinde başarı dileklerini iletti.

Birlik Başkanvekili Nesil Aydın ile Birlik yöneticileri Ömer Şahbudak, Mustafa Köç, Yavuz Selim Madenli ve İsmet Erdoğan’ın eşlik ettiği Başkan Dinçer, ziyaretinde teşkilatın yapılanması hakkında Kaymakam Pamuk’a kısa bilgi aktardı. İl genelinde kurulu 70 meslek odasına kayıtlı 60 bin esnaf sanatkarı temsil ettiklerini belirten Başkan Dinçer,kent merkezinde ise esnafın en yoğun olduğu bölgenin Akdeniz olduğuna dikkat çekti. Bu anlamda Akdeniz Kaymakamlığı ve belediyesinin kendileri için ayrı bir önem taşıdığını kaydeden Başkan Dinçer, “ Sizlerle Erdemli Kaymakamlığı’ndan tanışıyoruz. Esnafımıza ve vatandaşımıza devletimizin gülen yüzünü gösterip, sıcak şevkat elini uzattığınızı Erdemli’den biliyoruz. Aynı yaklaşım ve ilgiyi burada da göstereceğinize olan inancım tamdır. Burada sizleri Kaymakamlığın yanı sıra Belediye başkanlığı gibi zor bir görevde bekliyor. Biz sizlerin hizmet ve çözüm odaklı anlayışınızla esnaf sanatkarlarımızın ve vatandaşlarımızın gönlünde yer alacağınıza inanıyoruz” dedi. Başkan Dinçer, “Bizler bir taraftan temsil ettiğimiz esnaf sanatkarlarımızın sorun ve beklentilerine çözüm üretirken, diğer taraftan kamu kurum ve kuruluş temsilcileriyle ikili dialoğlar kurarak, esnafımızın yerelde ve genelde olan beklentilerini devletimizin temsilcileriyle paylaşıyoruz. Bu anlamda gerçekleştirdiğimiz ziyaretimizde bizlere gösterdiğiniz sıcak ilgi ve nezaketten dolayı teşekkür ediyor, yeni görevinizde başarılar diliyoruz” şeklinde sözlerini noktaladı.
Akdeniz Kaymakamı ve Belediye Başkanı Muhittin Pamuk’ta esnaf sanatkarların kentte örgütlü zirve kuruluşu Mersin ESOB Başkanı Talat Dinçer ve yönetim kurulu üyelerince gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 23 yıldır aldığı devlet adabı ile vatandaş odaklı hizmet anlayışıyla görev yaptığını belirten Kaymakam Pamuk, “ Bu hizmet anlayışı kapsamında, büyümenin fidanlığı, toplumun çimentosu esnaf sanatkarlarımız başta olmak üzere tüm sivil toplum kuruluş temsilcileri ile sıcak dialoglar kuracağız. Amacımız ortak akılda buluşup, ilçemiz adına olumlu ne varsa ortak karar almak. Yine ortak akılla hazırlayacağımız projelerle her kesimin sorunlarına çözüm üretme amacında olacağız. Bizlerin kapısı esnafımıza ve kentim tüm dinamiklerine açık olacaktır” dedi.

Print Friendly, PDF & Email

Benzer Haber

Dinçer, “Vergide yapılandırma fırsatını kaçırmayın”

Mersin Vergi Dairesi Başkanı Adem Güngör ve grup müdürlerinin hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğu Mersin ESOB …