Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Haberler / Başkan Dinçer’den Defterdar Ercoşman’a ziyaret

Başkan Dinçer’den Defterdar Ercoşman’a ziyaret

Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Mersin Defterdarı Hatice İşcen Ercoşman’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Mili Emlak Müdürü Kemer Yeşil’inde hazır bulunduğu ziyarette teşkilatın yapılanması hakkında bilgi paylaşımında bulunan Başkan Dinçer, “Mersin’de 70 meslek odası ve bu odalara bağlı 60 bin üyemiz bulunmaktadır. Çamlıyayla’dan Anamur’a, Gülnar’dan Mut’a kadar geniş bir coğrafyada hizmet vermekteyiz” dedi. Kayıt altındaki esnaf ve sanatkarların devletine karşı her türlü yasal sorumluluğunu yerine getirdiğine vurgu yapan Başkan Dinçer, “Esnaf ve sanatkarlarımız devletine, milletine, bayrağına bağlı; vergisini borç alıp ödeyecek kadar devletine karşı yasal sorumluluğunu yerine getiren bir kesimdir. Ve esnafımız devletine olan bu bağlılığını her platformda ortaya koymaktadır” şeklinde konuştu.

Kurum olarak bir taraftan esnaf ve sanatkarların sorun ve beklentilerine çözüm üretirken, diğer taraftan kamu kurum ve kuruluşların temsilcileriyle iyi dialoğlar kurma gayreti içerisinde olduklarının altını çizen Dinçer, “Bu bağlamda esnaf ve sanatkarlarımızın vergi yükümlülüğünü yerine getirdiği Defterdarlığımız bizler için çok önemli bir kurumdur. Teşkilat olarak Defterdarlığımızla uyum içerisinde çalışmaktayız. Defterdarlığımızda personelleriyle birlikte esnaf sanatkarlarımıza her türlü kolaylığı sağlamaktadır. Bu özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerimi iletiyorum” şeklinde sözlerini noktaladı.

Mersin Defterdarı Hatice İşcen Ercoşman’da Mersin’de esnaf teşkilatının zirve kuruluşu Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer tarafından gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “ Vergisin ödeyip, devletine karşı yasal sorumluluğu yerine getiren esnaf sanatkarlarımız bizler için son derece önemli. Defterdarlığımızın kapısının esnafımıza her zaman açıktır. Böylesi büyük bir ailenin temsilcisi sayın Başkanımız tarafından gerçekleştirilen ziyaretten dolayı teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Print Friendly, PDF & Email

Benzer Haber

Dinçer, “Vergide yapılandırma fırsatını kaçırmayın”

Mersin Vergi Dairesi Başkanı Adem Güngör ve grup müdürlerinin hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğu Mersin ESOB …