Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Haberler / Başkan Dinçer’den emekli olan öğretmenlere plaket

Başkan Dinçer’den emekli olan öğretmenlere plaket

Mersin Mesleki Eğitim Merkezi’nde 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlenen etkinlik sonrası emekliye ayrılan 6 eğitimciye Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer,  Mersin MEM Müdürü Müdürü Kadir Çeker ve Müdür Başyardımcısı Hamdi Taner Demirci tarafından plaket verildi.

Mersin Mesleki Eğitim Merkezi’nde 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlenen etkinlik sonrası emekliye ayrılan 6 eğitimciye törenle plaket verildi.

Mersin Mesleki Eğitim Merkezi’nde Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Okul Müdürü Kadir Çeker, Müdür Başyardımcısı Hamdi Taner Demirci ve eğitimcilerin katılımıyla bir dizi etkinlik düzenlendi. Günün anısına hazırlanan yaş pastanın Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer ve okul idarelerince kesildiği etkinlikte daha sonra ise emekli öğretmenler için plaket töreni düzenlendi.

Törende konuşan Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer geleceğin esnaf ve sanatkarların yetiştiği Meslek Eğitim Merkezleri’nin ülkemizin kalkınmasında en önemli etken olduğuna vurgu yaparak, mesleki eğitime mutlaka özendirilme yapılması gerektiğini ifade etti.

Yapılan konuşmalar sonrası emekliliğe ayrılan eğitimciler Ahmet Şamioğlu, Mehmet Saray, Selçuk Ceviziçi, Yusuf Palamut, Sami Şimşek, Hasan Torun ve Nilgün Çıırak’a eğitim camiasına olan hizmetlerden dolayı hazırlanan plaketleri Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Mersin Mesleki Eğitim Müdürü Kadir Çeker ve Müdür Başyardımcısı Hamdi Taner Demirci tarafından verildi.

Daha sonra katılımcılar Mersin Mesleki Eğitim Merkezi önünde toplu fotoğraf çektirdi.

Print Friendly, PDF & Email

Benzer Haber

Mersin esnafının SGK ile ilgili sorunları Çalışma Bakanlığı’nda

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer; temsil ettiği esnaf ve …