Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Haberler / Başkan Dinçer’den Emniyet Müdürü Şahne’ye taziye ziyareti

Başkan Dinçer’den Emniyet Müdürü Şahne’ye taziye ziyareti

Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne’yi ziyaret ederek İstanbul’da yaşanan terör saldırısında yaşamını yitiren şehitlerimiz için taziye dileklerini iletti.

Birlik Başkanvekili Nesil Aydın, Birlik yöneticileri Ömer Şahbudak, Mustafa Köç ve Yavuz Selim Madenli’nin de eşlik ettiği Mersin ESOB Başkanı Talat Dinçer, taziye ziyaretinde terör saldırısını sert bir şekilde kınadı ve ölen şehitlerimize Allah’tan rahmet, Milletimize başsağlığı dileklerini iletti.  Başkan Dinçer, milletimizin birlik beraberliğine, ülkemizin bölünmez bütünlüğüne,  barış ve kardeşliğimize yönelik olarak gerçekleştirilen bu tür terör saldırılarının ülkemizin üzerinde oynanan oyunların bir parçası olduğuna vurgu yaparak, “Bizler biliyoruz ki amaçları ülkemizi bölmek olan ve dış mihraklar tarafından yönetilen bu piyon  terör örgütleri devletimizin kararlı mücadelesi ile amacına ulaşamayacaklar, birlik beraberliğimizi bozamayacaklar, hızla büyüyen gelişen ülkemizin ilelebet var olmasının önüne geçemeyecekler” dedi.

dsc_0302

Dinçer, “Bizler il genelinde örgütlü 70 meslek odamız ve 70 bin esnaf sanatkarımız ile polisimizin, askerimizin ve halkımızın  yanındayız. Masum insanların canına kıyan terör, Türkiye’de asla hedefine ulaşamayacaktır. Teröre asla geçit vermeme adına bizler üzerimize düşen her türlü görev ve sorumluğu yerine getirme kararlılığındayız. Devletimizin terörün, destekçilerinin ve arkasındaki güçlerin üstesinden gelecek güce ve kararlılığa sahip olduğuna da yürekten inanıyoruz. Bu vesile ile bu hain saldırıda yaşamını yitiren şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar, Milletimize ve emniyet teşkilatımıza baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz. Rabbim bizlere bu acıları tekrar yaşatmasın” şeklinde sözlerini noktaladı.

dsc_0303

Mersin Emniyet Müdürü Mehmet Şahne’de hain saldırı ile yüreklerinin yandığına vurgu yaparak, “Acımız büyük. Bu hain saldırıda yaşamını yitirenler bu milletin çocukları, hepimizin evlatları. Yüce devletimizin kararlı mücadelesiyle  teröre ve hainlere geçit vermeyeceğiz ve onlarla sonuna kadar mücadele edeceğiz. İnşallah bu kararlı mücadele sonrası terör örgütlerini bir iki yıla kadar bitme noktasına geleceğine hepimiz şahit olacağız. Bu kararlı mücadele de milletimizin, esnafımızın yanımızda olması bizlere daha da güç veriyor ve mücadele azmimizi kamçılıyor. Sizlerin desteğiyle terörün ve destekçilerinin üstesinden geleceğimize olan inancımız tamdır. Emniyet teşkilatı adına taziye ziyaretiniz için teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Print Friendly, PDF & Email

Benzer Haber

Başkan Dinçer’den sahte alkolü içecek uyarısı

Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, yaklaşan yeni yıl öncesi esnaf ve sanatkarları kaçak, …