Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Haberler / Başkan Dinçer’den eski oda başkanına ahde vefa örneği

Başkan Dinçer’den eski oda başkanına ahde vefa örneği

Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Mersin Fotoğrafçılar Odasınca düzenlenen dayanışma ve moral gecesinde ahde vefa örneği göstererek, odanın eski başkanı Ekrem Durukan’a plaket taktim etti.
Dinçer gecede yaptığı konuşmada, “Bizler esnaf sanatkar teşkilatı olarak çıraktan kalfaya, kalfadan ustaya devam eden bir geleneğin mensuplarıyız. Örf ve adetlerimizden biri de büyüklerimizi unutmamak, onları yalnız bırakmamak” dedi.

Mersin Fotoğraf Sanatkarlar Odası Başkanı Ekrem Durukan’ın yıllardır teşkilata ve odaya büyük emeği olduğunun altını çizen Dinçer, “Onlar bizim meslek büyüğümüz. Bilgileri ve tecrübeleri ile yolumuzu aydınlatmaya devam ediyorlar. Bizlerin büyüklerimize gücümüzün yettiği oranda sahip çıkmamız gerekiyor” şeklinde konuştu.
Mersin Marin Clup Restauruntta düzenlenen ve Adana Fotoğrafçılar Odası Başkanı Bünyamin Yüce ile Tarsus Fotoğrafçılar Odası Başkanı Cumali Taş’ında katılım gösterdiği gecede, oda başkanı Ahmet Bayansu tarafından Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer ile eski oda başkanı Ekrem Durukan’a plaket taktim edildi. Gecede ayrıca Adana Fotoğrafçılar Odası Başkanı Bünyamin Yüce ve Tarsus Fotoğrafçılar Odası Başkanı Cumali Taş tarafından eski oda başkanı Ekrem Durukan’a; mevcut oda Başkanı Ahmet Bayansu tarafından ise girişimci üyelere plaket verildi.

Print Friendly, PDF & Email

Benzer Haber

Mersin esnafının SGK ile ilgili sorunları Çalışma Bakanlığı’nda

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer; temsil ettiği esnaf ve …