Ana Sayfa / Haberler / Başkan Dinçer’den Meski Genel Müdürü Alkaç’a ziyaret

Başkan Dinçer’den Meski Genel Müdürü Alkaç’a ziyaret

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, MESKİ Genel Müdürü Alaeddin Alkaç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, başarı dileklerini iletti.

Başkan Dinçer ziyaretinde kentimizde tüm yapıların yasalar, yönetmelikler ve şartnamelere uygun olarak yapılmasını sağlanması için inşaat sektörü içerisinde kayıtlı tesisat ustalarının ve işçilerin çalıştırılması, tesisatların onaylı projesine gore uygun yapılması, kaçak su kullanımının önlenmesi ve tüketicinin korunması amacıyla Meski ve Tesisatçılar Odası’nın iş birliği içerisinde çalışmasının büyük önem taşıdığını belirtti ve bu konuda Genel Müdür Alkaç’dan destek istedi.

Genel Müdür Alaeddin Alkaç’ta Başkan Dinçer’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ileterek nihai tüketicilerin ve kayıtlı esnafın korunması adına gereken hassasiyeti göstereceklerini ifade etti.
Ziyarette Başkan Dinçer’e Mersin Tesisatçılar Odası Başkanı Hasan Çokgün ile yönetim kurulu üyesi Feridun Yavuz ve Genel sekreter İsa Özer eşlik etti.

Benzer Haber

Dinçer, “ Berbere, terziye, manava doktor şartı getiren uygulama en az bir yıl ertelenmeli”

Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, 2012 yılında çıkarılan İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu …