Ana Sayfa / Haberler / Başkan Dinçer’den Silifke Kaymakamı Cinbir’e Ziyaret

Başkan Dinçer’den Silifke Kaymakamı Cinbir’e Ziyaret

Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer; Silifke Kaymakam’ı Şevket Cinbir’e nezaket ziyaretinde bulunarak hayırlı olsun dileklerini iletti.

Silifke Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Uçal Mavili’nin de eşlik ettiği ziyarette Mersin ESOB Başkanı Dinçer; ziyarette Kaymakam Cinbir’e teşkilatın yapılanması hakkında bilgi verdi. Mersin’de 70, Silifke’de 4 meslek odası ve 70 bine yakın esnaf sanatkarla hizmet verdiklerini belirten Başkan Dinçer; “Çamlıyayla’dan Anamur’a kadar örgütlü bir kurumuz. Üyelerimiz arasında birlik beraberlik ve dayanışmanın sağlanmasının yanı sıra yerelde ve genelde çözüm bekleyen sorunlarına katkı sunma amaçlı mülki amir ve yerel yönetimlerle sürekli iç içeyiz” dedi.

Bugün Silifke’de kurulu esnaf odası başkanımızla sizleri ziyaret etmekten büyük mutluluk duyuyoruz” dedi. Başkan Dinçer, konuşmasının devamında bir taraftan esnaf sanatkarların sorun ve beklentilerine çözüm üretme çalışması yaparken, diğer taraftan kent dinamikleri olarak kamu ve yerel idareciler ile iyi dialoglar içerisinde çalışma yaptıklarını aktardı. Dinçer, “Bu bağlamda Silifke’mizin  mülki amiri olan siz Kaymakamımız ile sıkı işbirliği içerisinde olacağız. Esnafımızın sorun ve beklentilerine çözüm üretme amaçlı kapınızı sürekli aşındıracağız. Bizler esnaf teşkilatı olarak vatanına, milletine, bayrağına bağlı, devletine karşı her türlü yasal sorumluluğunu yerine getiren bir kesimiz. Bu bağlamda sizlerinde bizlerden olan istek ve taleplerini her zaman yerine getirmeye hazırız. İlçemizde kurulu 4 esnaf odası başkanım adına hoş geldiniz dileklerimi iletiyorum” şeklinde sözlerini noktaladı.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Benzer Haber

Dinçer, “Belediyeler sanayi sitesi için arkamızda durmadı”

Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, kentin batısına ve doğusuna olmak üzere iki ayrı …