Ana Sayfa / Haberler / CHP Toroslar Başkan Adayı Dalkılıç’tan Dinçer’e ziyaret

CHP Toroslar Başkan Adayı Dalkılıç’tan Dinçer’e ziyaret

CHP Toroslar Belediye Başkan adayı Süleyman Dalkılıç, bünyesinde kurulu 70 meslek odası ve 65 bin üyesiyle kentin en büyük meslek kuruluşu olan Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’i ziyaret etti.

Çok sayıda oda başkanı ve partililerin hazır bulunduğu ziyarette CHP Toroslar adayı Süleyman Dalkılıç’a hoş geldiniz dileklerini ileten Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, “Geçmiş yıllarda Fırıncılar Odamızın başkanlığını yapan, birlikte uyum içerisinde çalıştığımız, içimizden biri olan Sn Süleyman Dalkılıç’ın Toroslar bölgemizden belediye başkan adayı gösterilmesi teşkilatımız adına son derece sevindirici bir adım olmuştur. Toroslar bizim için önemli. Sayın Başkan seçilmesi halinde başta sanayi sitesi olmak üzere, galericiler sitesi ve Birlik hizmet binanın bu ilçemize taşınması gibi konularda ortak çalışma içerisinde olacağız. Ben sayın Dalkılıç’a hayırlı olsun dileklerimle başarılarımı iletiyorum” dedi.

Kendisinin de fırın işletmecisi bir esnaf olduğunu vurgulayan CHP Toroslar Başkan adayı Süleyman Dalkılıç, “Bu kentin sokağının, ekonomisinin nabzını esnaf tutar. Esnaf kentin havasını soluyan, vergisini ödeyen, devletine karşı her türlü yasal sorumluluğunu yerine getiren ve bununda karşılığında yaşadığı sorunların çözüme kavuşturulmasını isteyen cefakar ve vefakar bir kesimdir. Sayın Başkanımızla geçmişte birlikte çalışma fırsatı yakaladık. Kendisi esnafın sorunlarının çözümü konusunda her türlü fedakarlığı ortaya koyan çalışkan bir başkanımızdır. Seçilmemiz halinde Toroslar ilçemize sanayi birlikte kuracağız, bölgemizi esnafımızla, çiftçimizle, üreticimizle hep birlikte yöneteceğiz. Gösterdiğiniz bu sıcak ilgi için hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Benzer Haber

Dinçer, “ Normalleşme süreci 1 Haziran’da başlıyor”

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, tüm dünyayı etkisi altına …