Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Haberler / CHP’li Aytuğ Atıcı’dan Başkan Dinçer’e hayırlı olsun ziyareti

CHP’li Aytuğ Atıcı’dan Başkan Dinçer’e hayırlı olsun ziyareti

CHP Mersin Milletvekili Prof.Dr Aytuğ Atıcı, Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Talat Dinçer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak başarı dileklerini iletti.

Aytuğ ziyaretinde 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçiminde , particiliğin bir kenara bırakılarak Türkiye’nin ön plana konulması gerektiğini ifade etti. Bu dönemde kendisinin milletvekili adayı olmadığının altını çizen Atıcı, CHP’nin de kendi içerisinden bir partiliyi aday göstererek tekrar kuruluş ayarlarına döndüğünü ve gösterilen adayla birlikte partinin iyi bir rüzgar yakaladığını kaydetti. Atıcı, “Sizler seçimle gelerek demokrasi örneği sergileyen bir kesimsiniz. Ülkenin ekonomisi iyiyse mevcut sistemi destekleyin. Yok değilse değişimi seçin ve bunu da esnafınıza bu yönde aktarın” şeklinde sözlerini tamamladı.
Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’de CHP’li Milletvekili Prof.Dr Aytuğ Atıcı’ya nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini iletti. Genel kurul sürecinde 69 meslek odasının seçimini gerçekleştirdiğini ve 12 meslek odasında değişim yaşandığı bilgisini aktaran Dinçer, kurum olarak her partiye eşit mesafede bulunduklarını kaydetti.
Ziyarette il merkezinde kurulu bulunan oda başkanları Ömer Şahbudak, Nihat Dagdelen, Mustafa Köç, Hüseyin Karteper,Sabit Yelkovan, Abdulhalim Batur, Şenol Kansu, Ayhan Kabaali, İzzet Mireş, Erdal Pekmez, Hasan Çokgün, Veli Kaygusuz ve Adem Yaşat’ta hazır bulundu.

Print Friendly, PDF & Email

Benzer Haber

Mersin esnafının SGK ile ilgili sorunları Çalışma Bakanlığı’nda

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer; temsil ettiği esnaf ve …