Ana Sayfa / Haberler / Dinçer, “Esnaf teşkilatının adını yere düşürmeyeceğiz”

Dinçer, “Esnaf teşkilatının adını yere düşürmeyeceğiz”

Mersin kent merkezinde kurulu esnaf odası başkanlarıyla CHP Akdeniz Belediye Başkan adayı ve Mersin Madeni Sanatkarlar Odası ve Mersin EKK Başkanı Sabit Yelkovan’ı dayanışma amaçlı düzenlenen kahvaltılı sohbet toplantısında bir araya getiren Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, “ Esnafın marka değerini yükseltmek için, birlik beraberlik içerisinde hareket ederek gücümüzü göstermemiz ve Akdeniz’de teşkilatın adını yere düşürmememiz lazım” dedi.

Dinçer, “Birlikte uzun yıllar çalışma fırsatı bulduğum mesai arkadaşım Sabit Yelkovan’a çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyorum . Rabbim yar ve yardımcısı olsun. Ama şunu da belirtmek istiyorum. Çalışmalara gitmediğin yer, sıkmadığın el, bakmadığın göz, girmediğin gönül senin değildir. Biz fikren ve manevi olarak yanındayız. Geçmişte nasıl içimizden çıkan arkadaşlarımızı meclise gönderdiysek, bu dönemde yine içimizden çıkan esnaf temsilcisi Sabit Yelkovan başkanımızı belediye başkanı seçtireceğimizi düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Mersin ESOB yemekhanesinde gerçekleştirilen buluşmaya; Birlik Başkanı Talat Dinçer’in yanı sıra Birlik Başkanvekilleri Veysel Sarı, Ömer Şahbudak, Birlik yönetim kurulu üyeleri İsmet Erdoğan, Mustafa Köç, Erdoğan Yalçın, Mustafa Güçyetmez, Nihat Dağdelen, Oda Başkanları Boru Tuğay, Doğan Gündüz, Reşat Kıvılcım, Veli Kaygusuz, Zafer Çekmez, Abdulhalim Batur, Adem Yaşat, Hasan Çokgün, Aziz Biricik, Hasan Uçak, Ayhan Kabaali, İzzet Mireş, Bekir Yücesoy, Önder Türkmen, Ümit Özkan, Halim Çavuşoğlu katılım gösterdi.

Benzer Haber

Dinçer, “ Normalleşme süreci 1 Haziran’da başlıyor”

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, tüm dünyayı etkisi altına …