Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Haberler / Dinçer’den Cumhuriyet Bayramı kutlaması

Dinçer’den Cumhuriyet Bayramı kutlaması

Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, yayınladığı mesajla özgürlüğümüzün ve bağımsızlığımızın sembolu olan Cumhuriyetimizin 90. Kuruluş yılını kutladı. Dinçer, Cumhuriyet’in her şeyini kaybetmiş bir milletin  bağımsızlığını kazanabilmek için ulusca verdiği mili mücadele sonrası elde ettiği büyük bir zaferin ürünü olduğunu vurgulayarak, “ Cumhuriyetin ışığı bu topraklar üzerinde sönmeden devam edecektir” dedi.

Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 90. Yıldönümünü yayınladığı mesajla kutladı.

Başkan Dinçer, mesajında Cumhuriyetimizin 90. Kuruluş yıldönümünü onur ve kıvançla kutladığımızı belirterek, “ Cumhuriyet, her şeyini kaybetmiş bir milletin, ulusal bağımsızlığını kazabilmek için verdiği mili mücadele sonucunda elde ettiği bir büyüt zaferin eseridir. Bu nedenle Yüce Türk Milleti, kendine emanet edilen bu yüce değeri, huzur ve refah dolu yarınlara ulaştırmak adına dün olduğu gibi bugünde elbirliği ile çalışacak, Atatürk ilke ve inkılaplarına sahip çıkacaktır” dedi.

Konuşmasının devamında Cumhuriyetin ışığının bu topraklar üzerinde sönmeden devam edeceğinin altını çizen Başkan Dinçer, “ Büyük Önder Atatürk’ün egemenlik hakkını halka verdiği Cumhuriyetimizin 90. Kuruluş yılında, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürüme azmi ve kararlılığı içerisindeyiz. Vatanımızın bölünmez bütünlüğüne, ulusumuzun birliğine ve dirliğine büyük önem vermekteyiz. Bu duygu ve düşüncelerle başta Cumhuriyetimizin kurucusu yüce Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, canından aziz bildiği vatanı için kanlarını bu toprağa dökmüş şehitlerimizi rahmet , minnet ve şükranla anıyor, tüm ülkemizin Cumhuriyet Bayramını yürekten kutluyorum” şeklinde sözlerini noktaladı.

Print Friendly, PDF & Email

Benzer Haber

Başkan Dinçer’den sahte alkolü içecek uyarısı

Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, yaklaşan yeni yıl öncesi esnaf ve sanatkarları kaçak, …