Ana Sayfa / Haberler / Dinçer’den Ticaret İl Müdürü Yıldız’a ziyaret

Dinçer’den Ticaret İl Müdürü Yıldız’a ziyaret

Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Mersin Ticaret İl Müdürlüğüne atanan Hacı Akif Yıldız’a nezaket ziyaretinde bulunarak hayırlı olsun dileklerini iletti.

Başkan Dinçer, ziyaretinde teşkilatın yapılanması hakkında bilgi vererek, İl genelinde kurulu 72 meslek odası ve 60 bine yakın üye ile kentin en büyük sivil toplum kuruluşu olduklarını vurguladı. Dinçer, Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak Ticaret İl Müdürlüğü ile her zaman uyum içerisinde çalıştıklarını belirterek, “Bizler Ticaret İl Müdürlüğümüzün bir parçasıyız ve müdürlüğümüzü çok önemsiyoruz. Özellikle genel kurul dönemlerinde ticaret il müdürlüğümüzle yoğun çalışma programına giriyoruz. Yine esnaf kefalet kooperatiflerimizin yönetim kadrolarına profesyonel anlayışın getirilmesi amacıyla açılan KOOP-GEP (Kooperatifçilik Geliştirme ve Uyum Kursu) kurslarına katılım göstererek müdürlüğümüzle ortak çalışmalar sergiliyoruz. Bu ve benzeri çalışmalarda Ticaret İl Müdürlüğümüzün desteği hep yanımızda oldu. Bundan sonra da aynı şekilde uyum içerisinde çalışma içerisinde olacağımıza inanıyorum ve müdürümüze yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

DSC_0030

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ticaret İl Müdürü Hacı Akif Yıldız’da esnaf teşkilatını çok önemsediklerini ve onlara en iyi hizmeti verme gayreti içerisinde olduklarını söyledi. Yıldız, esnaf ve sanatkarlar odaları birliğiyle olan işbirliğini daha üst seviyelere taşıma gayreti içerisinde olacaklarını kaydederek, ziyaretinden dolayı Başkan Dinçer’e teşekkürlerini iletti.

Benzer Haber

Dinçer, “ Berbere, terziye, manava doktor şartı getiren uygulama en az bir yıl ertelenmeli”

Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, 2012 yılında çıkarılan İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu …