Ana Sayfa / Haberler / Genel Sekreterler sertifikalandı

Genel Sekreterler sertifikalandı

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğince gerçekleştirilen ve Ticaret Bakanlığı Esnaf Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü Şube Müdürü Ergün Ege’nin Esnaf ve Sanatkar Bilgi Sistemindeki (ESBİS) son değişim ve gelişimler hakkında sunumda bulunduğu Genel Sekreterler Hizmet içi Eğitim Semineri ve Oda kullanıcı seminerine katılım gösteren genel sekreterlere Birlik Başkanı Talat Dinçer tarafından sertifika verildi.
Birlik Hizmet Binası konferans salonunda gerçekleştirilen ve Birliğe bağlı 69 meslek odası genel sekreterlerinin katılım gösterdiği Eğitim seminerinde Ticaret Bakanlığı Esnaf Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü Şube Müdürü Ergün Efe tarafından kısa adı ESBİS olan Esnaf ve Sanatkar Bilgi Sistemindeki son gelişmeler hakkında bilgilendirme yapıldı.

Seminer sonrası ise Birlik Başkanı Talat Dinçer katılımlarından ve ESBİS’deki son gelişmeler hakkındaki sunumundan dolayı Ticaret Bakanlığı Esnaf Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Ergün Ege’ye teşekkür ederek plaket verdi. Dinçer daha sonra seminere katılan Genel sekreterlere sertifikalarını verdi. Seminer sertifika dağıtım töreni sonrası toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

Benzer Haber

Dinçer, “ Berbere, terziye, manava doktor şartı getiren uygulama en az bir yıl ertelenmeli”

Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, 2012 yılında çıkarılan İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu …