Ana Sayfa / Haberler / İl Jandarma Komutanı J.Kd Albay Cavlak’tan Başkan Dinçer’e ziyaret

İl Jandarma Komutanı J.Kd Albay Cavlak’tan Başkan Dinçer’e ziyaret

Mersin İl Jandarma Komutanı J.Kd Albay Yusuf Ziyaeddin Cavlak, bünyesinde kurulu 70 meslek odası ve 60 bin üyesi ile kentin en büyük meslek kuruluşu olan Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Talat Dinçer’e iade-i ziyarette bulundu.

Mersin İl Jandarma Komutanı J.Kd Albay Cavlak tarafından gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, öncelikle şanlı ordumuz tarafından sınır güvenliğimizi sağlamak üzere Afrin’e gerçekleştirilen Zeytindalı Barış harekatını yürekten desteklediklerini belirterek, hareketta şehit düşen kahramanlarımıza Allah’tan rahmet, kederli aileleri ve yüce Türk Milletine sabır ve başsağlığı diledi.
Mersin’de esnaf teşkilatı olarak bir taraftan üyelerinin sorun ve beklentilerine çözüm üretirken, diğer taraftan kentin mülki amiri ve yerel idareler başta olmak üzere tüm kurum ve kuruluş temsilcileriyle iyi dialoğlar kurarak çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Başkan Dinçer, “ Bu bağlamda Türk Silahlı Kuvvetlerimizin asayişle ilgili güvenlik kolu olan Jandarma teşkilatımızla da sürekli iç içe çalışmalar içerisinde bulunduk. İlimize geçtiğimiz yıl atanan İl jandarma Komutanımız Sn. Jk.Kd Albay Yusuf Ziyaedin Cavlak’a nezaket ziyaretinde bulunarak yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulunmuştuk. Bugünde sayın komutanımız tarafından bizlere iade-i ziyarette bulunuldu. Kendilerine bu nazik ziyaretlerinden ve esnaf teşkilatımıza göstermiş oldukları sıcak ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Benzer Haber

Başkan Dinçer’den Öğretmenler Günü kutlaması

Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, ülkemizin kalkınması ve gelişmesinde en büyük emeğin sahibi …