Ana Sayfa / Haberler / İşgücü Koordinasyon Kurulu’ndan Başkan Dinçer’e ziyaret

İşgücü Koordinasyon Kurulu’ndan Başkan Dinçer’e ziyaret

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kariyer Merkezi koordinasyonunda kurulan “İşgücü Koordinasyon Kurulu” üyeleri Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’i ziyaret ederek, esnaf ve sanatkarların ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar, üretim ve istihdam odağında karşılıklı fikir alış verişinde bulundular.
Mersin Büyükşehir Başkan Danışmanı İbrahim Evrim ve Kariyer Merkezi Müdürü Serkan Özada’dan oluşan İşgücü Koordinasyon Kurulu üyeleri, yarattığı istihdam ve ekonomiye olan katkısı ile kentin en büyük meslek kuruluşu konumundaki Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’i ziyaret etti. Birlik Genel Sekreteri Cevdet Tekbaş’ında hazır bulunduğu ziyarette esnafın ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar, üretim ve istihdam odağında görüşme gerçekleştirildi.

Kurul üyeleri ziyarette kent ekonomisine katkıda bulunan STK yöneticilerini ziyaret ederek Mersin Modeli yaratmayı çalıştıklarını belirterek, bu bağlamda kent ekonomisinin lokomotif gücü konumundaki Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’i ziyaret ettiklerini belirterek, Başkan Dinçer’e kabüllerinden dolayı teşekkürlerini ilettiler.

Benzer Haber

Dinçer, “ Normalleşme süreci 1 Haziran’da başlıyor”

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, tüm dünyayı etkisi altına …