Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Haberler / Mersin Büfeciler Odası yeni yuvasında

Mersin Büfeciler Odası yeni yuvasında

Mersin Büfeciler ve Kantinciler Esnaf Odası’nın üyelerine en iyi şekilde hizmet vermek üzere dizayn edilmiş modern hizmet binası, görkemli törenle hizmete açıldı. Protokolle birlikte açılış kurdelasını kesen Mersin ESOB Başkanı Dinçer, “ İnsanlar makamları değil geride bıraktıkları eserleriyle anılır. Bu hizmet binasını üyelerine kazandıran oda başkanımız ve yönetimini kutluyorum” dedi.

Mahmudiye Mahallesi Soylu Busines İŞ Merkezi’ndeki oda hizmet binası açılış törenine, Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, İl Mili Eğitim Müdürü Adem Koca, Ak Parti Akdeniz İlçe Başkanı Zafer Şahin Özturan, Mersin Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Eşref Tombak ile oda üyeleri ve diğer davetliler katılım gösterdi.
Mersin Büfeciler ve Kantinciler Esnaf Odası yeni hizmet binasının açılış kurdelası Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca, Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Eşref Tombak ve Oda Başkanı Adem Yaşat tarafından kesilerek hayırlı olması dileğinde bulunuldu.
Açılış töreninde konuşan Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, “Hayat gelip geçici, eserler kalıcıdır. İnsan bıraktığı eser ile ebediyen yaşar. Bugün Mersin Büfeciler ve Kantinciler Odamızda yeni başkan ve yönetimi ile yeni hamlelere adım attı. Yeni yönetimimiz ilk iş olarak aslan yatağından belli olur misali modern şekilde dizayn edilmiş yeni hizmet binasına kavuşturdu. Kendilerine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi. Dinçer, “ Bizim teşkilatta asıl hizmet seçimden sonra başlar. Seçilmekle her şey bitmez. Bundan sonra büfeci ve kantinci esnafının sorumluğu sizlerin omzunda. Bizlerde omuzlarınıza aldığınız bu sorumluluğunuzda bizlerle paylaşacağınız her sorununuzda yanınızda olacağız. Üyelerinize kazandırdığınız bu hizmet binası için tekrar teşekkür ediyorum” şeklinde sözlerini noktaladı.
İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca’da yaptığı konuşmada kantinci, büfeci ve serviscileri eğitimciler olarak paydaş olarak gördüklerinin altını çizerek, “Kantinler öğrencilerimizin dinlenme fırsatı bulduğu kadar ders çalıştığı ve sosyalleştiği alanlardan biri. Burada verilen hizmetin sağlıklı ve hijyenik olması çok önemli. Bu anlamda kantincilerimizin meslek kuruluşlarının hizmet verdiği mekanda büyük önem taşıyor. Bu modern hizmet binasını üyelerine kazandırmalarından dolayı sayın başkana teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi.
Mersin Milletvekili Hacı Özkan’da yaptığı konuşmada yeni hizmet binasının hayırlı uğurlu olması dileğinde bulunarak, “Esnaf ve sanatkarlarımızın ülkemizin bek kemiği, büyümenin fidanlığıdır. Bizler mecliste esnafımızın sorun ve beklentilerine çözüm üretme gayretinde iken, sizlerde burada üyelerinize en iyi hizmeti verme yarışındasınız. Yönetime gelir gelmez üyelerinize modern bir hizmet binasına kavuşturmanızdan dolayı sizleri tebrik ediyor, başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.
Konuşmaların ardından Mersin Büfeciler Esnaf Odası Başkanı Adem Yaşat tarafından Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca, Mersin Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Eşref Tombak için hazırlanan plaketleri Mersin Milletvekili Hacı Özkan tarafından verildi. Tören toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Print Friendly, PDF & Email

Benzer Haber

Başkan Dinçer; “KDV ve ÖTV indiriminde süre uzatımına gidilmeli”

Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, hükümetçe açıklanan ve 1 Kasım 31 Aralık 2018 …