Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / 2018 Genel Kurullar / Mersin Elektronikçiler Odası’nda Başkan Dinçer’le yeniden

Mersin Elektronikçiler Odası’nda Başkan Dinçer’le yeniden

Mersin Elektronikçiler Odası’nın yapılan genel kurulunda üyelerinden güven oyu alan Başkan Talat Dinçer, “Yürüttüğümüz bütün faaliyetler sizlerin çalışmalarıyla ortaya çıkmış eserlerdir. Sizlerin sayesinde esnafımızın sesi yüreği olduk. Bir olduk, iri olduk, diri olduk. Biz bir oldukça sesimiz daha gür çıktık. Sizlerle engelleri aştık, başarılara ulaştık. Allah hepinizden razı olsun” dedi.

Mersin Elektronikçiler Odası’nın 4. Olağan genel kurulunda Başkan Talat Dinçer ve ekibi bir hizmet dönemi için daha işbaşına getirildi. Üyelerinden bir hizmet dönemi için daha vize alan Başkan Dinçer, “Sizlerde bu destek, bizlerde bu azim varken, aşamayacağımız engel olmayacaktır” dedi.

Mersin Yakamoz Düğün Salonunda yapılan genel kurula Ticaret il Müdürü Hacı Akif Yıldız, Mersin ESOB Yöneticileri Nesil Aydın, Alper Deniz, Ömer Şahbudak, Mustafa Köç ve Mehmet Torun, Mersin Bakkallar Odası Başkanı Eşref Tombak, Kunduracılar  Odası Başkanı Fatih Özcan, Kahveciler Odası Başkanı Nihat Dagdelen, Lokantacılar Odası Başkanı Ümit Özkan, Tesisatçılar Odası Başkanı Mehmet Kabadayı, Mobilyacılar Odası Başkanı Ali Cin, Kırtasiceciler Odası Başkanı Reşat Kıvılcım, Elektrikçiler Odası Başkanı Mehmet Erol, Kuyumcular Odası Başkanı Hüseyin Karteper, Matbaacılar Odası Başkanı Bora Tuğay, Kasaplar Odası Başkanı Erdal Pekmez, Anamur Esnaf Odası Başkanı Ahmet Çetin, Tarsus Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Kaplan Kiltaş, Tarsus Fotoğrafçılar Odası Başkanı Cumali Taş, Tarsus Briketçiler Odası Başkanı Erdal Turgut, Çamlıyayla Esnaf Odası Başkanı Emin Sakallı ile oda üyeleri katılım gösterdi.

Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda oybirliğiyle Divan Başkanlığına Tarsus Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Alper Deniz getirilirken, Ömer Şahbudak, Mustafa Köç, Fatih Özcan ve Mehmet Torun divan üyeleri olarak yer aldı. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından oda genel sekreteri Ebubekir Yalçın tarafından geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetçi raporları okundu. Okunan raporlar oy birliğiyle kabul edildi. Gelecek dönem çalışma raporu ile tahmini bütçenin okunup oylanması sonrası Başkan Talat Dinçer oda üyelerine teşekkür konuşması yaptı. Başkan Talat Dinçer, “Elektronikçi esnafımızın sorunları çok. Ama bizler sizlerden aldığımız güç ile hiçbir zaman Sorunlara teslim olmadık, olumsuza odaklanmadık. Değişim ve dönüşümün öncüleri haline geldik. Yürüttüğümüz bütün faaliyetler sizlerin çalışmalarıyla ortaya çıkmış eserlerdir. Sizlerden aldığımız güç ile esnafımızın sesi yüreği olduk. Bir olduk, iri olduk, diri olduk. Biz bir oldukça sesimiz daha gür çıktı. Engelleri aştık, yeni başarılara ulaştık. Birliktelikten doğan güçle sektörümüzü en iyi şekilde temsil ettik, sorunları çözen, hizmet kalitesi yüksek standartlara ulaşmış, çağdaş bir meslek odası olarak hizmet verdik” dedi.

Dinçer sözlerini “Alın terini sermayesine katarak, sabahın seyrinden gecenin geç vaktine kadar ekmeğinin peşinde koşan benim esnafım. Sizlerin sorunlarına çözüm üretmek bizlerin hizmet borcu. Sizlerde bu destek bizlerde bu azim oldukça, hep birlikte daha çok başarılara imza atacağız. Allah hepinizden razı olsun” şeklinde noktaladı.

Daha sonra seçimlere geçildi. Tek liste halinde gidilen seçimlerde Talat Dinçer Başkanlığındaki Mersin Elektronikçiler Odası’nda Veysel Kakı, Tuncay Yelkenaç, Alper Barka, Durmuş Ali Demir, Sedat Çorapçı ve Özgür Demirtaş yönetim kurulu olarak görev alırken, Mehmet Naci Çimen, Mustafa Çakır  ve Ali Ayhan Denetim kuruluna getirilen isimler oldu.

Print Friendly, PDF & Email

Benzer Haber

Gülnar Şoförler Odası’nda “Ayhan Ay”dönemi

Gülnar Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası’nın yapılan olağan genel kurul toplantısında nöbet değişimi yaşandı. Mevcut …