Ana Sayfa / Haberler / Mersin Fırıncılar Odası’nda Ali Çelik dönemi

Mersin Fırıncılar Odası’nda Ali Çelik dönemi

Mersin Fırıncılar, Un ve Undan mamül Ürünler Odası’nın yapılan olağanüstü genel kurul toplantısında hizmet bayrağını Ali Çelik ve ekibi devraldı.

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği konferans Salonunda yapılan olağanüstü genel kurul toplantısına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, CHP Toroslar Belediye Başkan adayı Süleyman Dalkılıç, Birlik yönetim kurulu üyeleri Erdoğan Yalçın, Mustafa Güçyetmez, Tarsus Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Alper Deniz ile oda üyeleri katılım gösterdi.

Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda Oy birliğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer getirildi. Odanın bir yıllık çalışma, hesap ve denetim kurulu raporlarının okunup, oy birliğiyle kabul edildiği genel kurulda, gelecek dönem çalışma raporu da oy çokluğuyla kabul edildi.
Ardından seçimlere geçildi. Mevcut Başkan Şenol Kansu’nun aday olmadığı seçimlerde Ali Çelik Başkanlığındaki liste ile seçimlere gidildi. Kullanılan oyların tamamını alan ali Çelik Baykanlığındaki Mersin Fırıncılar Odasında Abbas Ölmez, Hüseyin Tahtalı, Emin Genç, Bayram Yıldız, Aydın Karakuş ve Mahmut Öner Yönetim Kurulu; Ahmet Aslan, Ayhan Sümer ve Hüseyin Kaplan Denetim kurulu olarak görev aldı.

Print Friendly, PDF & Email

Benzer Haber

Mersin’de kaçak ete izin yok

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Mersin’de son günlerde Büyükşehir …