Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Haberler / Mersin Fotoğrafçılar Odası’nda nöbet değişimi

Mersin Fotoğrafçılar Odası’nda nöbet değişimi

Mersin Fotoğrafçılar Odası’nda nöbet değişimi yaşandı. Rahatsızlığı nedeniyle geçtiğimiz günlerde görevinden istifa eden Oda Başkanı Ekrem Durukan’ın yerine yönetim kurulu kararıyla Ahmet Bayansu getirildi.
Mersin Fotoğrafçılar Odası’nın yeni Başkanı Ahmet Bayansu ve yönetim kurulu üyeleri, görev dağılımı sonrası Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’i makamında ziyaret etti. Eski Başkan Ekrem Durukan’ında eşlik ettiği ziyarette Oda Başkanvekili Hasan Kırçıl, yönetim kurulu üyeli Ferdi Yıldız ve Genel Sekreter Meltem Kısaç’ta hazır bulundu.

Mersin Fotoğrafçılar Odası’nın yeni Başkanı Ahmet Bayansu ve yönetim kurulu üyelerini kabul eden Birlik Başkanı Talat Dinçer, yeni yönetime görevinde başarılar diledi. Dinçer, “Bu bir hizmet yarışı. Ekrem Durukan Başkanımız yıllardır bu odamıza hizmet etti. Ancak rahatsızlığı nedeniyle görevinden ayrılmak zorunda kaldı. Hizmette süreklilik esastır. Ben yeni başkanımız Ahmet Bayansu ve yönetim kurulu üyelerinin bu hizmet bayrağını en iyi yere taşıyacağından ve üyelerinin sorun ve beklentilerine en kısa sürede çözüm üreteceğine yürekten inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle yeni başkan ve yönetimine başarılar diliyorum” dedi.
Oda Başkanı Ahmet Bayansu’da ziyarette yaptığı konuşmada gelişen teknoloji ile birlikte zor günler geçiren fotoğrafçılık mesleğinin sorun ve beklentilerini yakından takip ettiğini belirterek, bu sorunların çözümü konusunda gereken hassasiyeti göstereceğini, üst kuruluşları olan Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile de uyum içerisinde hareket edeceklerini ifade etti.

Print Friendly, PDF & Email

Benzer Haber

Dinçer, “Vergide yapılandırma fırsatını kaçırmayın”

Mersin Vergi Dairesi Başkanı Adem Güngör ve grup müdürlerinin hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğu Mersin ESOB …