Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Hizmetlerimiz / Projeler / Mersin İli KOBİ Ölçeğinde Sanayi Kapasitesinin Tespiti ve geliştirilmesine Yönelik Eylem Planı Çalıştayı

Mersin İli KOBİ Ölçeğinde Sanayi Kapasitesinin Tespiti ve geliştirilmesine Yönelik Eylem Planı Çalıştayı

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından Haziran 2015 yılı döneminde Doğrudan Faaliyet Desteği kapsamında sunulan ve desteklenmeye kabul gören ‘Mersin İli Sanayi Ölçeğinde Sanayi Kapasitesinin Tespiti ve Geliştirilmesine Yönelik Eylem Planı’ projesinin 1. Faaliyeti olan 5 KSS’’nin içinde ve çevresinde kİ 1512 işletmeler üzerindeki anket ve saha çalışmaları tamamlanmış olup, arkasından 30 Eylül 2015’te bir çalıştay gerçekleştirilmiştir.

DSC_0292

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğince hazırlanan” Mersin İli KOBİ Ölçeğinde Sanayi Kapasitesinin Tespiti ve geliştirilmesine Yönelik Eylem Planı Çalıştayı” Mersin Valisi Özdemir Çakacak, Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, daire müdürleri ve il genelinde kurulu esnaf odası ve sanayi sitesi başkanlarının katılımı ile gerçekleştirildi.
DSC_0232

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Başkanı Talat Dinçer, Mersin’de şiddetle yeni bir sanayi sitesine ihtiyaç olduğunu, esnafın yüzde 73’ünün acilen ihtisas sanayi sitesi istediğini söyledi. Esnafın eleman ihtiyacının da had safhada olduğunu ve artık yetiştirecek çırak bulamadıklarını belirten Dinçer, “Böyle giderse musluk değiştirecek usta bulamayacağız” dedi.
DSC_0223
logo-ajans33

Print Friendly, PDF & Email

Benzer Haber

Genel Sekreterlere KOBİ Danışmanlık Eğitimi

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin Çukurova Kalkınma Ajansı 2015 yılı Teknik Destek Faaliyeti Desteği …