Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / 2018 Genel Kurullar / Mersin Kahveciler Odası’nda Nahit Dağdelen ve ekibine güven oyu

Mersin Kahveciler Odası’nda Nahit Dağdelen ve ekibine güven oyu

Mersin Kahveciler Esnaf Odası’nın yapılan olağan genel kurul toplantısında Oda Başkanı Nihat Dağdelen ve ekibi üyelerinden güven oyu alarak bir hizmet dönemi için daha işbaşına getirildi.

Mersin 33 Düğün Salonunda yapılan genel kurul toplantısına Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Birlik Yöneticileri Nesil Aydın, Alper Deniz, Ömer Şahbudak,  Mersin Bakkallar Odası Başkanı Eşref Tombak, Kasaplar Odası Başkanı Erdal Pekmez, Lokantacılar Odası Başkanı Ümit Özkan, Mobilyacılar Odası Başkanı Ali Cin, Tesitçılar Odası Başkanı Mehmet Kabadayı, Tarsus Kahveciler Odası Başkanı Hali Şekerci, Tarsus Kasaplar Odası Başkanı Nail Uçak ile oda üyeleri katılım gösterdi.

Açılış ve yoklama ile başlayıp divan heyetinin seçimiyle devam eden genel kurulda oy birliğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer getirilirken, Nesil Aydın, Ömer Şahbudak, Abdurrahim Canpolat ve Uğur Zengi divan üyeleri olarak görev aldılar.

Saygı duruşu ve istiklal marşımızın okunmasının ardından gündem maddelerinin görüşülmesini  geçildi. Gündemde yer alan geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu raporları okunarak genel kurula sunuldu ve okunan raporlar oy birliğiyle kabul edildi. Gelecek dönem çalışma raporu ile tahmini bütçenin de okunarak oy birliğiyle kabul edildiği genel kurulda daha sonra seçimlere geçildi.

Tek liste halinde gidilen seçimlerde Nihat Dağdelen ve ekibi üyelerinden aldığı güven oyu ile  bir hizmet dönemi için daha iş başına getirildi. Nihat Dağdelen Başkanılğındaki Mersin Kahveciler Odasında İbrahim Demir, Hüseyin Balamut, Durmuş Gülsoy, Metin Kuş, Ahmet Kaya, Fertena Doksöz, Ramazan Avican  ve Kamil Bilece yönetim kuruluna seçilirken, Bülent Ecevit Eğin, Metin Sağır ve Uğur Zengi denetim kuruluna seçilen isimler oldu.

Print Friendly, PDF & Email

Benzer Haber

Gülnar Şoförler Odası’nda “Ayhan Ay”dönemi

Gülnar Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası’nın yapılan olağan genel kurul toplantısında nöbet değişimi yaşandı. Mevcut …