Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / 2018 Genel Kurullar / Mersin Kasaplar Odası’nda Erdal Pekmez güven tazeledi

Mersin Kasaplar Odası’nda Erdal Pekmez güven tazeledi

Mersin Kasaplar Odası’nın yapılan olağan genel kurul toplantısında güven tazeleyen Oda Başkanı Erdal Pekmez ve yönetim /denetim kurulu   üyelerinden bir hizmet dönemi için daha vize aldı.

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Konferans Salonunda yapılan genel kurul toplantısına Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Birlik Yönetim Kurulu üyeleri Nesil Aydın, Alper Deniz, Ömer Şahbudak, Mehmet Torun, Mersin Matbaacılar Odası başkanı Bora Tugay, Mersin Mobilyacılar Odası Başkanı Ali Cin, Sıhhi Tesisatçılar Odası Başkanı Mehmet Kabadayı, Kahveciler Odası Başkanı Nihat Dagdelen, Hamallar Odası Başkanı Hamit Ayhan, Mut Şoförler Odası Başkanı Mustafa Evren, Tarsus Kasaplar Odası Başkanı Nail Uçak, Tarsus Fotoğrafçılar Odası Başkanı Cumali Taş, İzmir eski Kasaplar Odası Başkanı Aydın Mestanlı ile oda üyeleri katılım gösterdi.

Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda oy birilğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer getirilirken, Nesil Aydın, Ömer Şahbudak, Canan Değirmenci v Zeyrek Kasap Divan üyeleri olarak yer aldı. Saygı duruşu ile başlayıp istiklal marşımızın okunmasıyla devam eden genel kurulda, geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu raporları okunarak oylamaya sunuldu ve oy birliğiyle kabul edildi. Gelecek dönem çalışma raporu ile tahmini bütçenin de okunarak genel kurul üyelerince oy birliğiyle kabul edildiği genel kurulda daha sonra seçimlere geçildi.

Tek liste halinde gidilen seçimlerde Erdal Pekmez ve ekibi üyelerinden bir hizmet dönemi için daha vize aldı. Erdal Pekmez Başkanlığındaki Mersin Kasaplar Odasında  Bekir Murat  Şeniz, Hali Kanlı, Necdet Cöbert, Muhammet Ekici, Yakup Demir ve Menderes Şenbol yönetim kuruluna getirilirken, Denetim Kuruluna seçilen isimler ise Ali Temurtaş, Serdal Aslan ve Necdet Aysen oldu.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Benzer Haber

Gülnar Şoförler Odası’nda “Ayhan Ay”dönemi

Gülnar Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası’nın yapılan olağan genel kurul toplantısında nöbet değişimi yaşandı. Mevcut …