Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / 2018 Genel Kurullar / Mersin Kunduracılar Odası’nda Başkan Özcan rakipsiz başkan

Mersin Kunduracılar Odası’nda Başkan Özcan rakipsiz başkan

Mersin Kundura, Deri ve Deri Mamülleri ve Hediyelik Eşya İmalat Tamir Satıcıları Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın yapılan genel kurulunda mevcut başkan fatih Özcan ve ekibi bir hizmet dönemi için daha üyelerinden güven oyu aldı.

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği konferans salonunda yapılan  genel kurula Ticaret il Müdürü Hacı Akif Yıldız, Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Adana 1 Nolu Esnaf Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanı Muhammet Yalçın,  Birlik Yönetim Kurulu üyeleri Alper Deniz, Nesil Aydın, Ömer Şahbudak, Mersin Mobilyacılar Odası Başkanı Ali Cin, Tesisatçılar Odası Başkanı Mehmet Kabadayı, Terziler Odası Başkanı Atila Atar, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Sabit Yelkovan ile oda üyeleri katılım gösterdi.

Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda Divan Başkanlığına oy birliğiyle Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer getirilirken, Nesil Aydın, Ömer Şahbudak, Şavkı Şavk ve Mustafa Tunç Divan yönetiminde yer alan isimler oldu. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından, geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu raporları okunarak, oybirliğiyle kabul edildi. Gelecek dönem çalışma raporu ile tahmini bütçenin okunup oy birliğiyle kabul edildiği genel kurulda daha sonra seçimlere geçildi.

Tek liste halinde gidilen seçimlerde Fatih Özcan Başkanlığındaki Mersin Kundura, Deri ve Deri Mamülleri ve Hediyelik Eşya İmalat  ve Satıcıları Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın yönetim kurulunu Selahattin Uçkuner, Hasan Dinçel, Ayhan Kuş, Ahmet Atıcı, Habip Şişik ve Ömer Kaya oluştururken, Denetim Kuruluna seçilen isimler ise Misbah Dural, Nihat Çapar ve Ayhan Cingöz oldu.

Print Friendly, PDF & Email

Benzer Haber

Gülnar Şoförler Odası’nda “Ayhan Ay”dönemi

Gülnar Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası’nın yapılan olağan genel kurul toplantısında nöbet değişimi yaşandı. Mevcut …