Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / 2018 Genel Kurullar / Mersin Lokantacılar Odası’nda Ümit Özkan’la yeniden

Mersin Lokantacılar Odası’nda Ümit Özkan’la yeniden

Mersin Lokantacılar, Kebapçılar, Kafetaryacılar ve Pastacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın yapılan olağan genel kurul toplantısında, Ümit Özkan ve ekibi güven tazeleyerek bir hizmet dönemi için daha vize aldı.

Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası toplantı salonunda yapılan genel kurula Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Ticaret il Müdürü Hacı Akif Yıldız, Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Birlik Yöneticileri Alper Deniz, Yavuz Selim Madenli, Ömer Şahbudak ve Mehmet Torun, Mersin Şoförler Odası Başkanı Veysel Sarı, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Sabit Yelkovan, Kahveciler Odası Başkanı Nihat Dagdelen, Bakkallar Odası Başkanı Eşref Tombak, Marangozlar Odası Başkanı Ali Cin, Matbaacılar Odası Başkanı Bora Tugay, Kasaplar Odası Başkanı Erdal Pekmez, siyasi parti başkanları ile oda üyeleri katılım gösterdi.

Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’in Divan Başkanlığına, divan üyeliklerine ise Yavuz Selim Madeli, Ömer  Şahbudak, Mehmet Torun ve Abdurrahman  Canpolat’ın getirildiği genel kurul saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı. Geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu ile gelecek dönem çalışma raporu ve tahmini bütçenin okunup, oy birliğiyle kabul edildiği genel kurulda daha sonra seçimlere geçildi.

Tek liste halinde gidilen seçimlerde  Ümit Özkan Başkanlığındaki Mersin Lokantacılar, Kebapçılar, Kafetaryacılar ve Pastacılar Esnaf Sanatkarlar Odası’nın yönetim kurulunu Salih Yiğit, Abdulbaki Çolak, Ali Ertaş, Adem Genç, Tahsin Adak, Mustafa Öder, Fethi Özdemir ve Ramazan Çaloğlu oluştururken, Mesut Eley, Ali Görücü ve Mahmut Yaman Denetim kuruluna getirilen isimler oldu.

 

Print Friendly, PDF & Email

Benzer Haber

Gülnar Şoförler Odası’nda “Ayhan Ay”dönemi

Gülnar Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası’nın yapılan olağan genel kurul toplantısında nöbet değişimi yaşandı. Mevcut …