Ana Sayfa / 2018 Genel Kurullar / Mersin Manavlar Odası’nda Başkan Mireş güven tazeledi

Mersin Manavlar Odası’nda Başkan Mireş güven tazeledi

Mersin Manavlar ve Seyyar Satıcılar Odası’nın yapılan genel kurulunda güven tazeleyen İzzet Mireş ve ekibi bir hizmet dönemi için daha vize aldı.

Mersin Manavlar Odası’nın Timar Düğün salonunda yapılan genel kurul toplantısına Mersin ESOB Başkanvekili Nesil Aydın, Birlik Yönetim kurulu üyeleri Ömer Şahbudak ve Mehmet Torun, Mersin Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Sabit Yelkovan, Mersin Oto Sanatkarlar Odası Başkanı Ayhan Kabaali, Yenişehir Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Levent Gizli ile oda üyeleri katılım gösterdi.

Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda oy birliğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim kurulu üyesi Ömer Şahbudak, divan katipliklerine ise Nesil Aydın, Mehmet Torun, Hasan Ali Altınbaş ve Halil Yüce getirildi. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrası Oda Başkanı İzzet Mireş tarafından açılış konuşması yapıldı. Başkan Mireş tarafından geçmiş dönem çalışma ve hesap raporunun okunup oy birliğiyle kabul edildiği genel kurulda, Birlik Genel Sekreteri Cevdet Tekbaş tarafından delegasyona okunan denetim kurulu, gelecek dönem çalışma raporu ve tahmini bütçe oy birliğiyle kabul edildi. Gündemin diğer maddelerinin okunup kabul edilmesi sonrası seçimlere geçildi.
Tek liste halinde gidilen seçimlerde üyelerinden güven oyu alan İzzet Mireş ve ekibi bir hizmet dönemi için daha işbaşına getirildi. İzzet Mireş Başkanlığındaki Mersin Manavlar ve Seyyar Satıcılar Odasında Ali Salmış, Mehmet Mutlu, Celal İnan, Şükrü Kılınçarslan, Mehmet Özcan ve Süleyman Karaçalı yönetim kuruluna, Doğan Baykara, Ahmet Seydi Bahçalı ve Hakan İçiğen ise denetim kuruluna seçilen isimler oldu.

Print Friendly, PDF & Email

Benzer Haber

Gülnar Şoförler Odası’nda “Ayhan Ay”dönemi

Gülnar Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası’nın yapılan olağan genel kurul toplantısında nöbet değişimi yaşandı. Mevcut …