Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Haberler / Mersin Marangozlar Odası’ndan Başkan Dinçer’e ziyaret

Mersin Marangozlar Odası’ndan Başkan Dinçer’e ziyaret

Mersin Marangozlar ve Mobilyacılar Odası’nın geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulunda delegelerin güven oyu ile hizmete getirilen Başkan Bekir Yücesoy ile oda yönetim ve denetim kurulu üyeleri Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Oda Başkanı Bekir Yücesoy’a oda yönetim ve denetim kurulu üyeleri İbrahim Canpolat, Zafer Baydemir, İbrahim Efecan, Selami Uysal, Hilmi Sarıabacı ve Mehmet Sadık Özdemir yönetim kurulu; Murat Uçar, Murat Boynueğri ve Hüseyin Güler’de eşlik etti.

Başkan Yücesoy, ziyarette yaptığı konuşmada temsil ettiği marangoz ve mobilyacı esnafının sorun ve beklentilerine çözüm üretmek adına ekibiyle birlikte yoğun bir çalışma temposu içerisine gireceklerini ifade ederken, üst kuruluşları olan Mersin Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği’nin Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer ile birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceklerini kaydetti. Yücesoy, marangoz ve mobilyacı esnafının yanı sıra il genelindeki 50 bin esnaf ve sanatkarların sorun ve beklentilerine yönelik çalışmalarından dolayı Birlik Başkanı Talat Dinçer’e teşekkürlerini iletti.

Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’de Marangozlar Odası Başkanı Bekir Yücesoy ve yönetim/denetim kurulu üyelerince gerçekleştirilen ziyaretten dolayı teşekkürlerini ileterek, yeni seçilen yönetime başarılar diledi. Başkan Dinçer, “Yeni bir ekiple yola çıkarak hizmet bayrağını devraldınız. Bizlerin birinci görevi temsil ettiğimiz esnaf sanatkarlarımızın sorun ve beklentilerine çözüm üretmek, bunun yanı sıra üyelerimiz arasında birlik beraberlik ve dayanışmayı sağlamaktır. Bu amaçlarımızı hayata geçirirken dayanışma ve işbirliği içerisinde olmaya azami özen göstereceğiz. Ne kadar birlik ve beraberlik içerisinde ortak hareket edersek, sorunlarımıza o kadar çok çözüm üretiriz. Unutmayalım ki Birlikten kuvvet ayrılıktan maraz doğar” dedi.

Marangoz ve mobilyacı esnafının hammadde sıkıntısı, enerji sorunu, kalifiye iş gücü, teknoloji eksikliği ve marka sorunu başta olmak üzere sorun ve beklentilerini yakından takip ettiğini sözlerine ekleyen Başkan Dinçer, “ Hızla büyüyen ve gelişin kentimizde en büyük sorunlardan bir tanesi de ihtisas sanayi sitelerinin eksikliği. İçerisinde marangoz ve mobilyacı esnafımızın bulunduğu ihtisas sanayi sitesini yer sorunundan kaynaklı olarak bir türlü hayata geçiremedik. Önümüzdeki süreçte bunun mücadelesini hep birlikte sizlerle birlikte vereceğiz. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyor, sizlere başarılar diliyorum” şeklinde sözlerini tamamladı.

Print Friendly, PDF & Email

Benzer Haber

Başkan Dinçer’den sahte alkolü içecek uyarısı

Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, yaklaşan yeni yıl öncesi esnaf ve sanatkarları kaçak, …