Ana Sayfa / 2018 Genel Kurullar / Mersin Oto Sanatkarlar Odası’nda Başkan Kabaali’ye güven oyu

Mersin Oto Sanatkarlar Odası’nda Başkan Kabaali’ye güven oyu

Mersin Oto Sanatkarlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın iki başkan adayının yarıştığı genel kurulunda son sözü söyleyen üyeler mevcut başkan Ayhan Kabaali ve ekibinde karar kıldı. 632 oyun kullanıldığı genel kurulda 347 oy alan Kabaali ve ekibi ipi göğüsleyen taraf olurken, diğer aday 285 oyda kaldı.

Mersin Manolya düğün salonunda yapılan genel kurul toplantısına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Birlik yönetim kurulu üyeleri Nesil Aydın, Ömer Şahbudak, Mustafa Köç ve Mehmet Torun, Mersin Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Sabit Yelkovan, Mersin manavlar Odası Başkanı İzzet Mireş, Mersin Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Ali Cin, Mersin Fırıncılar Odası Başkanı Şenol Kansu, Mersin Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Zafer Çekmez ile bazı dernek başkanları ile oda üyeleri katılım gösterdi.
Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda oy birliğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, divan heyetine ise Nesil Aydın, Ömer Şahbudak, Mustafa Köç ve Mehmet Torun getirildi. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrası gündem maddeleri genel kurula okunarak oylandı ve gündem oy birliğiyle kabul edildi. Mersin Oto Sanatkar Odası Başkanı Ayhan Kabaali tarafından okunan geçmiş dönem çalışma ve hesap raporu ile denetim kurulu raporu genel kurulca oy birliğiyle kabul edildi. Gelecek dönem çalışma raporu ile tahmini bütçenin de oy birliğiyle kabul edildiği genel kurulda, gündem maddelerinin sona ermesi sonrası seçimlere geçildi.
Mevcut başkan Ayhan Kabaali ile Murat Demirçioğlu’nun listelerinin yarıştığı genel kurulda son sözü söyleyen üyeler tercihlerini Kabaali ve ekibinden yana kullandı. 632 oyun kullanıldığı genel kurulda 347 oyu hanesine yazdıran Ayhan Kabaali yeniden başkan seçilirken, Levent Gizli, Yahya Bilmez, Lütfi Yılmaz, Yakup Kınacı, Hamit Sırlıbaş ve İsmail Öden yönetim kurulunda, Bayram ibiloğlu, Uğur Kara ve Can Demirarslan ise denetim kuruluna seçilen isimler oldu. Murat Demirçioğlu ise 285 oyda kaldı.

Print Friendly, PDF & Email

Benzer Haber

Gülnar Şoförler Odası’nda “Ayhan Ay”dönemi

Gülnar Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası’nın yapılan olağan genel kurul toplantısında nöbet değişimi yaşandı. Mevcut …