Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / 2018 Genel Kurullar / Mersin Servis Araçları Odası’nda nöbet değişimi

Mersin Servis Araçları Odası’nda nöbet değişimi

Mersin Servis Araçları Odası’nın yapılan olağan genel kurul toplantısında nöbet değişimi yaşandı. 448 delegenin oy kullandığı seçimlerde 263 oy alan Zafer Çekmez, hizmet bayrağını devralan isim oldu.

Mersin Yakamoz Düğün Salonunda yapılan olağan genel kurula Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Birlik Yönetim kurulu üyeleri Alper Deniz, Ömer Şahbudak, Yavuz Selim Madenli, Mustafa Köç,  İsmet Erdoğan, Mehmet Torun, Mersin Bakkallar Odası Başkanı Eşref Tombak,  Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Sabit Yelkovan, Kırtasiyeciler Odası Başkanı Reşat Kıvılcım, Minibüscüler Odası Başkanı Aziz Biricik, Oto Sanatkarlar Odası Başkanı Ayhan Kabalali, Kunduracılar Odası Başkanı Fatih Özcan, Marangozlar Odası Başkanı Ali Cin, Tesisatçılar Odası Başkanı Mehmet Kabadayı, Hamallar Odası Başkanı Hamit Ayhan, Tarsus Tuhafiyeciler Odası Başkanı Hüseyin Özkır, Tarsus Kasaplar Odası Başkanı Nail Uçak, Tarsus Tenekeciler Odası Başkanı Mustafa Güçyetmez ile kooperatif başkanları ve diğer davetliler ile üyeler katılım gösterdi.

Divan Başkanlığına oy birliğiyle Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, divan üyeliklerine ise Yavuz Selim Madenli, Ömer Şahbudak, Mehmet Torun ve Şener Şen’in  getirildiği genel kurul saygı duruşu ve istiklal Marşı ile başladı. Daha sonra geçmiş dönem yönetim kurulu çalışma ve hesap raporu ile denetim kurulu raporu okundu. Okunan raporlar oy birliğiyle kabul edildi. Gelecek dönem çalışma raporlarının da okunup oy birliğiyle kabul edildiği genel kurulda daha sonra seçimlere geçildi.

Mevcut Başkan Nesil Aydın ile Zafer Çekmez’in listelerinin yarıştığı genel kurulda 448 oy kullanıldı. Oyların 263’ünü alan Zafer Çekmez ipi göğüsleyen taraf olarak odanın yeni başkanı seçildi. Nesil Aydın ise 185 oyda kaldı. Zafer Çekmez Başkanlığındaki Mersin Servis Araçları Odası’nın yönetim kurulunu Selçuk Kesgin, Mehmet Sağır, Yakup Şen, Osman Bal, Hali Tezel ve Yücel İnce oluştururken,  Serkan Kızılkan, Fahri Koç ve Yılmaz Ercan Denetim Kuruluna seçilen isimler oldu.

Print Friendly, PDF & Email

Benzer Haber

Gülnar Şoförler Odası’nda “Ayhan Ay”dönemi

Gülnar Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası’nın yapılan olağan genel kurul toplantısında nöbet değişimi yaşandı. Mevcut …