Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Haberler / “Mersin Türkiye’dir; Bayrağını alda gel Mersin “ Barış ve Kardeşlik Mitingi yapıldı

“Mersin Türkiye’dir; Bayrağını alda gel Mersin “ Barış ve Kardeşlik Mitingi yapıldı

Mersin’de aralarında Mersin ESOB ve bağlı 70 meslek odası, Mersin TSO, Borsa, AKİB, Baro, TMOOB ve bağlı odalar ile STK’lar, kent dinamiklerinin öncülüğünde gerçekleştirilen “Mersin Türkiye’dir. Bayrağını alda gel Mersin” barış ve kardeşlik yürüyüşü yağan sağnak yağışa rağmen yediden yetmişe onbinlerin katılımıyla gerçekleştirildi.
Mersin TSG Stadı önünde başlayan ve sahil yolundan yürünerek Cumhuriyet Alanında son bulan mitinge, Mersin Valisi Özdemir Çakacak, Mersin Milletvekilleri Hacı Özkan, Yılmaz Tezcan, Serdal Kuyucuoğlu, Aytuğ Atıcı, Baki Şimşek, Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Mersin ESOB Başkanı Talat Dinçer ile Birliğe bağlı esnaf odası başkanları, Mersin TSO Başkanı Şerafettin Aşut, Borsa Başkanı Abdullah Özdemir Baro Başkanı Ali Er, Mersin Tarsus OSB Başkanı Sabri Tekli ile STK temsilcileri, siyasi parti başkanları ile onbine yakın vatandaş katılım gösterdi.
Cumhuriyet Alanında son bulan mitingde Mersin TSO Başkanı Şerafettin Aşut, Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ve Mersin Valisi Özdemir Çakacak birer konuşma yaptılar. Miting olaysız bir şekilde sona erdi.

Print Friendly, PDF & Email

Benzer Haber

Başkan Dinçer; “KDV ve ÖTV indiriminde süre uzatımına gidilmeli”

Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, hükümetçe açıklanan ve 1 Kasım 31 Aralık 2018 …