Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Duyurular / Palm City Mersin – KİRALAMA DUYURUSU

Palm City Mersin – KİRALAMA DUYURUSU

Mersin Yenişehir Limonluk Mahallesi Vali Hüseyin Aksoy Cad. No: 1 adresindeki “Palm City Mersin AVM”nin içindeki kiralananların boşaldıkça yeniden kiralanmasına ilişkin kiralama hizmeti; malik Bainbridge Holding A.Ş. tarafından yapılan yetkilendirme ile tarafımızdan yapılmaktadır.5362 Sayılı Kanuna bağlı çıkarılan AVM yönetmeliği 12. Ve devamı maddeleri gereği ;

Geleneksel, kültürel veya sanatsal değeri olan kaybolmaya yüz tutmuş meslekeri icra edenlere ise AVM satış alanının % 0,3 ‘ü oranında ve malikçe belirlenen rayiç kira bedelinin ¼ ü miktarında kira bedeli (+ genel gider katılım payı) ile yer tahsisi yapılacaktır.

AVM ‘ nin genel kiralama koşullarlı aşağıdaki gibidir.

AVM’de kira değerleri her yıl belirli oranda  zamlanan sabit bir asgari aylık kira miktarından az olmamak üzere kiralananda yapılan aylık vironun % 10’ u + KDV olarak belirlenmektedir.AVM’ de yer alan 5 ile 25 m2 arası stant alanları için asgari aylık 1 m2 kira bedeli 300 TL + KDV dir.Ayrıca her yıl zamlanan ortak giderlere katılım payı (ve harcama yapıldıkça reklam katılım payı ) KDV si ile birlikte aylık tahsil edilmektedir.Bu yıl ortak gider katılım payı 1 m2 için 28,80 TL + KDV dir.

Geleneksel , kültürel veya Sanatsal değeri olan kaybolmaya yüz tutmuş meslekler ile ilgili kiralama talebi olduğunda bu kira bedellerinin ¼ oranında indirimli kira bedeli ile kiralama yapılacaktır.

Başvuru için gerekli belgeler ;

Esnaf ve Sanatkarlar odasına kayıt belgesi

Vergi Levhasi

Faaliyet belgesi

Ticaret sicil gazetesi

İmza sirküleri

Mağaza ve marka konseptini gösteren bir sunum

Yönetmelik gereği be önümüzdeki 1 yıllık süre için geçerli kılınacak şekilde ; Birliginizce gerekli değerlendirmenin ve ilgilendirmenin ve ilgililere duyurunun yapılarak yukarıdaki konum ve değerlerle kiralama yapmak isteyen “Geleneksel, kültürel veya Sanatsal değeri olan kaybolmaya yüz tutmuş meslekler” hakkındaki isteklilerin tespit ve tarafımıza yönlendirilmesi rica olunur.

Saygılarımızca

PALM CİTY MERSİN AVM

Kiralama yetkilisi: Akın Akgül

CEFIC JESTİON ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

Print Friendly, PDF & Email

Benzer Haber

Mobilyada İstihdam Üretimde Teknoloji

Kalkınma Bakanlığı SODES Programı çerçevesinde Mersin Valiliği koordinasyonunda ve Akdeniz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Mersin …