Ana Sayfa / Haberler / Sahil Güvenlik Komutanı’ndan Başkan Dinçer’e ziyaret

Sahil Güvenlik Komutanı’ndan Başkan Dinçer’e ziyaret

Bu hafta sonu emekliye ayrılacak olan Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanı SG Kd.Albay Fatih Ertan ile Marmaris Grup Komutanlığı’ndan Akdeniz Sahil Güvenlik Komutanlığına atanan SG Kd. Albay Oğuz Bavbek Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanı SG Kd Albay Fatih Ertan ziyarette yaklaşık 3 yıldır Mersin’de görev yaptığını ve bu süre içerisinde Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Talat Dinçer ile çok iyi dialoğlar kurduğunu belirterek, görev süresi içerisinde kendisine gösterilen yakın ilgiden dolayı teşekkürlerini iletti. Albay Ertan, bu hafta sonu itibarıyla görev süresinin dolacağını ve emekliye ayrılacağını ifade etti.
Emekliye ayrılan Albay Ertan’ın esnaf teşkilatının zirve kuruluşu Mersin ESOB Başkanı Talat Dinçer’e gerçekleştirdiği ziyaretine Sahil Güvenlik Marmaris Grup Komutanlığı’ndan Akdeniz Sahil Güvenlik Komutanlığına atanan SG KD Albay Oğuz Bavbek’te eşlik etti. Albay Ertan, “ Görevimi Marmaris Grup Komutanlığından ilimize atanan SG Kd. Albay Oğuz Bavbek’e teslim ediyorum” dedi.


Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’de komutanlardan tarafından gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanımız SG Kd Albay Fatih Ertan ile çok sıcak dialoğlar içerisinde olduk. Kendisine esnaf teşkilatımıza gösterdiği yakın ilgiden dolayı teşekkür ediyor, emeklilik hayatında başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Başkan Dinçer, Sahil Güvenlik Marmaris Grup Komutanlığından Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanlığına atanan SG Kd Albay Oğuz Bavbek’e de yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, “ Sayın Komutanımız ilimize hoş geldiniz. Bizler esnaf teşkilatı olarak mülki amirimiz ve yerel idarecilerimiz başta olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşları ile iyi dialoğlar içerisindeyiz. Esnaf sanatkar teşkilatı olarak sizlerle çalışmaktan ve büyük bir mutluluk duyacağız. Yeni görevinizin hayırlı ve uğurlu olması dileğiyle başarılar temenni ediyorum” şeklinde sözlerini tamamladı.

Print Friendly, PDF & Email

Benzer Haber

İl Jandarma Komutanı J. Alb Uçar’dan Başkan Dinçer’e iade-i ziyaret

Mersin İl Jandarma Komutanı J. Albay Hasan Basri Uçar, bünyesinde kurulu 70 meslek odası ve …