Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / 2018 Genel Kurullar / Silifke Esnaf Odası’nda Başkan Mavili güven tazeledi

Silifke Esnaf Odası’nda Başkan Mavili güven tazeledi

Silifke Esnaf v e Sanatkarlar Odası’nın yapılan olağan genel kurul toplantısında Uçal Mavili ve ekibi üyelerinden aldıkları güven oyu ile bir hizmet dönemi için daha iş başına getirildi.

 Silifke Belediye Nikah Salonunda yapılan genel kurul toplantısına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Birlik Yöneticileri Nesil Aydın, Mustafa Köç ve Ömer Şahbudak, Silifke Minibüscüler Odası Başkanı Yılmaz Kaya, Halkbank Şube Müdürü Ergün Şahin ve oda üyeleri katılım gösterdi.

Açıl ve yoklama ile başlayan genel kurulda oy birliğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer getirilirken, Nesil Aydın ve Mustafa Köç divan yönetimi olarak yer aldı. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrası genel kurula gündem maddelerini okunda ve gündem oy birilğiyle kabul edildi. Daha sonra ise Oda Başkanı ve Mersin ESOB Yönetim Kurulu üyesi Uçal Mavili tarafından çalışma raporu okundu. Mavili, emekli esnaf ve sanatkarların maaşlarından kesilen yüzde 15 SGK destek priminin kaldırılması, EKK tarafından kullandırılan kredilerin faiz oranlarının yüzde 5 oranına çekilmesi ve oda hizmet binasına ek birimlerin kurulması başta olmak üzere yapılan hizmetler hakkında bilgi paylaşımında bulundu ve telefonun günün yirmidört saati esnaf ve sanatkarlara açık olduğunu ifade etti. Başkan Mavili’nin konuşması sonrası çalışma, hesap ve denetim kurulu raporları okunarak genel kurula sunuldu ve okunan raporlar oy birliğiyle kabul edildi. Gelecek dönem çalışma raporu ile tahmini bütçenin okunup oy birliğiyle kabul edildiği genel kurulda daha sonra seçimlere geçildi.
Tek liste halinde gidilen seçimlerde güven tazeleyen Başkan Mavili ve ekibi üyelerinden bir hizmet dönemi için daha güven oy aldı. Uçal Mavili Başkanlığındaki Silifke Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nda Şaban Aydın, Tamer Arıkan, Hasan Gültekin, Şıh Ali Tol, Zarif Yıldız, Mustafa Özgür Mutlu, Adem Sevimli, Murat Akpınar, Ümit Çayırlı ve Ragip İlter Yönetim kuruluna seçilirken, Denetim Kurulu ise Sabri Akış, Mustafa Arslan ve Sadiye Nizamoğlu’ndan oluştu.

Print Friendly, PDF & Email

Benzer Haber

Gülnar Şoförler Odası’nda “Ayhan Ay”dönemi

Gülnar Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası’nın yapılan olağan genel kurul toplantısında nöbet değişimi yaşandı. Mevcut …