Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / 2018 Genel Kurullar / Silifke Minibüscü esnafı Başkan Kaya’da karar kıldı

Silifke Minibüscü esnafı Başkan Kaya’da karar kıldı

Silifke Minibüscüler Esnaf Odası’nın iki adayın yarıştığı genel kurulunda son sözü söyleyen delegeler mevcut başkan Yılmaz Kaya’da karar kıldı. 346 delegenin oy kullandığı genel kurulda 189 oy alan Kaya ve ekibi ipi göğüsleyen taraf oldu.

Silifke Ziraat Odası Konferans Salonunda yapılan genel kurula Mersin ESOB Yönetim Kurulu üyeleri Uçal Mavili, İsmet Erdoğan ve Mustafa Köç ile oda üyeleri katılım gösterdi. Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda oy birilğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu üyesi Uçal Mavili, divan yönetimine ise İsmet Erdoğan ve Mustafa Köç getirildi. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrası Oda Başkanı Yılmaz Kaya tarafından geçmiş dönem çalışma ve hesap raporu okundu. Okunan raporlar delegasyonca oy birliğiyle kabul edildi. Denetim kurulu raporu gelecek dönem çalışma raporu ile tahmini bütçenin okunup oy birliğiyle kabul edildiği genel kurulda gündem maddelerinin sona ermesi sonrası seçimlere geçildi.
Mevcut başkan Yılmaz Kaya ile Musa Uslu’nun listelerinin yarıştığı genel kurulda son sözü söyleyen delegeler Kaya ve ekibinde karar kıldı. 346 oyun kullanıldığı seçimlerde 189 oy alan Yılmaz Kaya ve ekibi zafere ulaşan isim oldu. Yılmaz Kaya Başkanlığındaki Silifke Minibüscüler Odasında Selami Sayarlı, Hasan Deveci, Abdi Soydan, Niyazi Akdere, Muhhammet Gülü ve İzzet Öz yönetim kuruluna, Sami Tekin, Fatih Doğan ve Hayati Gülsünler ise denetim kuruluna seçilen isimler oldu.

Print Friendly, PDF & Email

Benzer Haber

Gülnar Şoförler Odası’nda “Ayhan Ay”dönemi

Gülnar Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası’nın yapılan olağan genel kurul toplantısında nöbet değişimi yaşandı. Mevcut …