Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / 2018 Genel Kurullar / Tarsus Berberler Odası’ndan Alper Deniz’e güven oyu

Tarsus Berberler Odası’ndan Alper Deniz’e güven oyu

Tarsus Berberler ve Kuaförler Odası’nın yapılan olağan genel kurul toplantısında üyelerinden güven oyu alan  Alper Deniz ve ekibi bir hizmet dönemi için daha iş başına getirildi.

Tarsus Belediye Nikah Salonunda yapılan genel kurul toplantısına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Birlik Yönetim Kurulu üyeleri Ömer Şahbudak, Mustafa Köç, Birlik Denetim Kurulu Başaknı Erdoğan Yalçın, Birlik Disiplin Kurulu Başkanı Duran Şen, Tarsus 1. Nolu EKK Başkanı Mahmut Şahin, Tarsus Lokantacılar Odası Başkanı Ali Tavman, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Kaplan Kiltaş, Tuhafiyeciler Odası Başkanı Hüseyin Özkır, Briketçiler Odası Başkanı Erdal Turgut, Kahveciler Odası Başkanı Hali Şekerci, Fotoğrafçılar Odası Başkanı Cumali Taş, Mobilyacılar Odası Başkanı Doğan Kocabaş, Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı Nurettin Taş, Kunduracılar Odası Başkanı Bahri Şentürk ile oda üyeleri ve diğer davetliler katılım gösterdi.

Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda oybirliğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, divan üyeliklerine ise Erdoğan Yalçın, Duran Şen, Ramazan Ceylan ve Yılmaz Kalınlı getirildi. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrası geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu raporları okunarak genel kurula sunuldu ve raporlar oy birliğiyle kabul edildi. Gelecek dönem çalışma raporu ile tahmini bütçenin okunup oy birliğiyle kabul edilmesi sonrası seçimlere geçildi.

Tek liste halinde gidilen seçimlerde Alper Deniz ve ekibi bir hizmet dönemi için daha iş başına getirildi. Alper Deniz Başkanlığındaki Tarsus Berberler ve Kuaförler Odası’nda Ünal Ergen, Ali Akar, Mustafa Kayhan, Hüseyin Tekin, Burhan Taş ve Sedat Kılıç yönetim kurulunu oluştururken, Murat Mert, Hayri Aslan ve Taner Aran Denetim Kuruluna seçilen isimler oldu.

 

Print Friendly, PDF & Email

Benzer Haber

Gülnar Şoförler Odası’nda “Ayhan Ay”dönemi

Gülnar Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası’nın yapılan olağan genel kurul toplantısında nöbet değişimi yaşandı. Mevcut …