Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / 2018 Genel Kurullar / Tarsus Tenekeciler Odası’nda Mustafa Güçyetmez güven tazeledi

Tarsus Tenekeciler Odası’nda Mustafa Güçyetmez güven tazeledi

Tarsus Tenekeciler ve İnşaat Malzemesi Satıcıları Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın olağan genel kurul toplantısında üyelerinden güven oyu alan  Mustafa Güçyetmez ve ekibi bir hizmet dönemi için daha iş başına getirildi.

Tarsus 1. Nolu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Salonunda yapılan genel kurul toplantısına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Birlik Yönetim Kurulu üyeleri Ömer Şahbudak, Mustafa Köç, Birlik Denetim Kurulu Başkanı  Erdoğan Yalçın, Birlik Disiplin Kurulu Başkanı Duran Şen, Tarsus 1. Nolu EKK Başkanı Mahmut Şahin, Tarsus Lokantacılar Odası Başkanı Ali Tavman, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Kaplan Kiltaş, Tuhafiyeciler Odası Başkanı Hüseyin Özkır, Briketçiler Odası Başkanı Erdal Turgut, Kahveciler Odası Başkanı Hali Şekerci, Fotoğrafçılar Odası Başkanı Cumali Taş, Mobilyacılar Odası Başkanı Doğan Kocabaş, Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı Nurettin Taş, Kunduracılar Odası Başkanı Bahri Şentürk ile oda üyeleri ve diğer davetliler katılım gösterdi.

Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda oybirliğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, divan üyeliklerine ise Alper Deniz, Erdoğan Yalçın, Duran Şen, Vedat Taşgit  getirildi. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrası geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu raporları okunarak genel kurula sunuldu ve raporlar oy birliğiyle kabul edildi. Gelecek dönem çalışma raporu ile tahmini bütçenin okunup oy birliğiyle kabul edilmesi sonrası oda tarafından üyelerden Erhan Uyanık ve Durmuş Binay’a özel teşekkür plaketi verildi. Erhan Uyanık ve Durmuş Binay’a plaketleri oda adına Birlik Başkanı Talat Dinçer tarafından verildi ve başarılarının devamı dilerdi. Plaket töreni sonrası ise seçimlere geçildi.

Tek liste halinde gidilen seçimlerde Mustafa Güçyetmez  ve ekibi bir hizmet dönemi için daha iş başına getirildi. Mustafa Güçyetmez  Başkanlığındaki Tarsus Tenekeciler ve İnşaat Malzemeleri Satıcıları Esnaf Odası’nda yönetim kuruluna ise Mehmet  Özaslan, Sabri Şendemir, Emin Aydoğan, Mehmet Erğöğüs, Haydar Çura ve Ertan Biçer getirilirken, Denetim kuruluna ise Ruhi Öner, Onur Güncan ve Kerem Taş seçildiler.

 

Print Friendly, PDF & Email

Benzer Haber

Gülnar Şoförler Odası’nda “Ayhan Ay”dönemi

Gülnar Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası’nın yapılan olağan genel kurul toplantısında nöbet değişimi yaşandı. Mevcut …