Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Haberler / Vali Çakacak’tan Başkan Dinçer’e veda ziyareti

Vali Çakacak’tan Başkan Dinçer’e veda ziyareti

Valiler Kararnamesi ile ataması Eskişehir’e çıkan Mersin Valisi Özdemir Çakacak, veda ziyaretleri kapsamında Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’i ziyaret etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Vali Çakacak, Başkan Dinçer’e Valilikle olan uyumlu çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Vali Çakacak, “Üç yıldır Mersin’de görev yapıyorum.. Bu süre içerisinde esnaf teşkilatımız başta olmak üzere kentin dinamikleri olan sivil toplum kuruluşlarıyla Valilik çatısı altında uyumlu bir şekilde çalıştık. Mersin’de bir Mersinli gibi her soruna vatandaş ve çözüm odaklı yaklaşım gösterdim. Bu süre içerisinde Mersin ESOB Başkanı Sayın Talat Dinçer ve yönetim kurulu üyeleri ile sorunları çözmek ve esnafımızı bir adım daha ileriye götürmek adına başarılı çalışmalara imza attık. Devletin temsilcisi olarak her kesimle kucaklaşarak, ulaşılır olduk. Vatandaşımızın ve esnafımızın gönlünde yer edinebilme gayreti içerisinde oldum. Esnafımızın desteğini her zaman yanımda hissettim. Çok iyi duygularla aranızdan ayrılıyorum. Eskişehir’de bir kapınız olduğunu bilmenizi istiyorum” dedi.

Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, ziyarette yaptığı konuşmada, esnaf ve sanatkarla iç içe olan çalışmalarından dolayı Vali Çakacak’a teşekkürlerini ileterek, “ Çok değerli Mersin Valimiz, Sayın Özdemir Çakacak görev süresince esnaf ve sanatkarlarımızla sürekli iç içe olmuş, sorunlarımızın çözümü konusunda yoğun gayret göstermiştir. Esnafımız ve vatandaşlarımızla kurduğu sıcak dialoğlarla, kentimizin kalkınması adına önemli katkıda bulunmuştur. Bizler sizlerden hiç incinmedik. Esnafımız yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı sizlere minnettardır. Hiçbir sorunumuzda bizleri yalnız bırakmadınız, bizlerle beraber oldunuz. Devlet vatandaş, devlet esnaf işbirliğini en güzel şekilde ortaya koydunuz. Yine yerel yönetimlerle ortak hareket ettiniz. 15 Temmuz gibi kara bir günü meydanlara çıkarak en iyi şekilde yönettiniz. Her türlü kesimlerle iyi dialoglar kurdunuz. Bizler bu şehrin paydaşları olarak şehrimize ve vatandaşlarımıza yapmış olduğu katkılardan dolayı sayın Valimize şükranlarımızı sunuyoruz. Sayın Valimiz sizi yeni görev yeriniz olan Eskişehir’e Ahi Baba olarak gönderiyoruz ve burada ki başarılarınızı Eskişehir’de de göstereceğinize yürekten inanıyoruz” şeklinde konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından Başkan Dinçer Vali Çakacak’a plaket taktim etti.

Print Friendly, PDF & Email

Benzer Haber

Dinçer, “Vergide yapılandırma fırsatını kaçırmayın”

Mersin Vergi Dairesi Başkanı Adem Güngör ve grup müdürlerinin hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğu Mersin ESOB …