Ana Sayfa / 2018 Genel Kurullar / Anamur Şoförler Odası’nda Başkan Arıkan’la hizmete devam

Anamur Şoförler Odası’nda Başkan Arıkan’la hizmete devam

Anamur Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası’nın yapılan olağan genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Mehmet Arıkan ve ekibi aldıkları güven oyu ile bir hizmet dönemi için daha işbaşına getirildi.

Anamur Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Anamur Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Tuğrul, ilçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Mercan, Anamur Esnaf Odası Başkanı Ahmet Çetin, Anamur Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir, siyasi parti temsilcileri, dernek başkanları ile oda üyeleri katılım gösterdi.
Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda oy birliğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, divan heyetine ise Ahmet Çetin, Zeki Duman, Celal Gün ve Şenol Tufan getirildi. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrası oda başkanı Mehmet Arıkan tarafından açılış konuşması yapıldı. Ardından odanın geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu ile gelecek dönem çalışma raporu ve tahmini bütçe Birlik Genel Sekreteri Cevdet Tekbaş tarafından genel kurula okundu ve okunan raporlar yönetim ve denetim kurullarının ibrası ile birlikte kabul edildi.
Daha sonra seçimlere geçildi. Tek liste halinde gidilen seçimlerde Mehmet Arıkan ve ekibi bir hizmet dönemi için daha üyelerinden güven oyu aldı. Mehmet Arıkan Başkanlığındaki Anamur Şoförler ve Nakliyeciler Odasında Sabri Bulut, Evkan Güneş, Bayram Ali Tufan, Nizamettin Kılınç, Yahya Verimli ve Nadir Deniz yönetim kuruluna, Aziz Özen, Osman Yıldırım ve Harun Gürgün denetim kuruluna seçilen isimler oldu.

Benzer Haber

Gülnar Şoförler Odası’nda “Ayhan Ay”dönemi

Gülnar Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası’nın yapılan olağan genel kurul toplantısında nöbet değişimi yaşandı. Mevcut …