Ana Sayfa / 2018 Genel Kurullar / Bozyazı Şoförler Odası’nda Başkan Keskinaslan’la yola devam

Bozyazı Şoförler Odası’nda Başkan Keskinaslan’la yola devam

Bozyazı Şoförler ve Nakliyeciler Odası’nın yapılan genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Ali Keskinaslan ve ekibi bir hizmet dönemi için daha işbaşına getirildi.

Belediye Düğün Salonunda yapılan genel kurul toplantısına Mersin ESOB Yönetim Kurulu üyesi Ömer Şahbudak, Birlik Denetim Kurulu üyelerii Yılmaz Kaya ve Ahmet Çetin, Anamur Şoförler Odası Başkanı Mehmet Arıkan, Bozyazı Esnaf Odası Başkanı Alaattin Yaşar ve oda üyeleri katılım gösterdi.
Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda oy birliğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu üyesi Ömer Şahbudak, Divan Başkan Yardımcılığına ise Birlik Denetim Kurulu üyesi Yılmaz Kaya getirildi. Saygı duruşu ve istiklal marşı sonrası Divan Başkanı Şahbudak tarafından genel kurula okunan gündem maddeleri oy birliğiyle kabul edildi. Genel kurulun açılış konuşmasını yapan Oda Başkanı Ali Keskinaslan’ın ardından okunan geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu raporu ile gelecek dönem çalışma raporu ve tahmini bütçe oy birliğiyle kabul edildi.


Daha sonra ise seçimlere geçildi. Tek liste halinde gidilen seçimlerde Ali Keskinaslan Başkanlığındaki Bozyazı Şoförler ve Nakliyeciler Odasında Yaşar Kılınç, Durali Navgasın, Hasan Yıldız, Kerim Kara, Ahmet Uysal ve Sezcan Tunç yönetim kurulu üyeliklerine; Şahin Toprak, Ersoy Keklik ve Mehmet Meteris ise Denetim kuruluna seçilen isimler oldu.

Benzer Haber

Gülnar Şoförler Odası’nda “Ayhan Ay”dönemi

Gülnar Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası’nın yapılan olağan genel kurul toplantısında nöbet değişimi yaşandı. Mevcut …