Ana Sayfa / 2018 Genel Kurullar / Mersin Terziler Esnaf Odası’nda Atar ve ekibine güven oyu

Mersin Terziler Esnaf Odası’nda Atar ve ekibine güven oyu

Mersin Terziler Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın olağan genel kurul toplantısı yapıldı. Tek liste halinde gidilen seçimlerde üyelerinin güven oyu verdiği Atilla Atar ve ekibi bir hizmet dönemi için daha iş başına getirildi.
Mersin Othello otel’de yapılan genel kurul toplantısına Türkiye Terziler Federasyonu Başkanı Sinan Turhan, Mersin Kırtasiyeciler Odası Başkanı Reşat Kıvılcım ile oda üyeleri katılım gösterdi. Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda oy birliğiyle Divan Başkanlığına Türkiye Terziler federasyonu Başkanı Sinan Turhan, divan heyetine ise Reşat Kıvılcım, Erdoğan Çırak, Cengiz Öztürk ve Abuzer Keleş getirildi. Saygı duruşu ve istiklal marşı sonrası oda başkanı Atilla Atar tarafından okunan geçmiş dönem çalışma ve hesap raporu genel kurul üyelerince oy birliğiyle kabul edildi. Denetim kurulu raporu ile gelecek dönem çalışma raporu ve tahmini bütçenin de okunarak oy birliğiyle kabul edildiği genel kurulda gündem maddeleri sonrası seçimlere geçildi.


Tek liste halinde gidilen seçimlerde oda üyelerinin güven oyu verdiği Atilla Atar ve ekibi bir hizmet dönemi için daha vize aldı. Atilla Atar Başkanlığındaki Mersin Terziler Odasında Abdullah Çokal, Recep Kapılaş, Vedat Gök, Ramazan Yılmaz, Serkan Üzülmez ve Münire Kunt yönetim kurulu olarak, Ali Şan, Mesut Ürkmez ve Mustafa Çolaker denetim kurulu olarak görev aldı.

Benzer Haber

Gülnar Şoförler Odası’nda “Ayhan Ay”dönemi

Gülnar Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası’nın yapılan olağan genel kurul toplantısında nöbet değişimi yaşandı. Mevcut …